"Mary’s Land". Tłumy ludzi w kinach!

"Mary’s Land". Tłumy ludzi w kinach!
(fot. marysland.pl)
KAI / slo

Film "Mary’s Land. Ziemia Maryi" przyciągnął w miniony weekend do kin sporą rzeszę osób. Produkcja zbiera też dobre recenzje. Coraz więcej kin włącza film do swojego repertuaru.

- Dawno nie widziałam takich kolejek do wejścia. Przypomniały mi się czasy dawno, dawno temu, gdy bilet kupowało się u "konika - opowiada Agnieszka z Warszawy i dodaje, że w kinie trzeba było zmienić salę na największą.

- Jestem dość wrażliwa, więc dałam upust swoim emocjom i połowę filmu przepłakałam, ale tym razem nie byłam sama - mówi z kolei Beata i dodaje, że film był dla niej ogromnym pokrzepieniem i kolejnym dowodem na to, że warto zawierzyć Matce Bożej i zdać się na wolę Boga.

Dobre recenzje i wysoka frekwencja w kinach w pierwszy weekend po polskiej premierze filmu "Mary’s Land" cieszą jego dystrybutorów. Andrzej Sobczyk z Domu Wydawniczego Rafael podkreśla, że wyniki są tym bardziej imponujące, bo film wyświetlany był tylko w 22 kinach i często w małych salach.

DEON.PL POLECA

Najwyższą frekwencję odnotowano w kinach w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Krakowie. - W związku z tym wiele kin zmienia sale na większe, praktycznie wszystkie kina, które miały "słabe" godziny seansów - od piątku dadzą lepsze - informuje Sobczyk.

Od piątku "Mary’s Land" będzie wyświetlany także w sieci kin Helios. Ze względu na zainteresowanie do dystrybutora zgłaszają się kolejne kina.

"Mary's Land. Ziemia Maryi" to długometrażowy film łączący elementy faktu i fikcji. Ekranizacja opowiadająca o ludziach, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją wszedł na ekrany polskich kin 5 września.

Zobacz film o najbardziej wpływowej kobiecie świata!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Mary’s Land". Tłumy ludzi w kinach!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.