Nie przegap niepowtarzalnego Święta Życia!

Nie przegap niepowtarzalnego Święta Życia!
(fot. marszoswiecim.pl)
6 lat temu
Katarzyna Dudkiewicz

Idea tego przedsięwzięcia zrodziła się z potrzeby serca paru ludzi : organizatorów zeszłorocznego Marszu dla Życia i Rodziny, Sióstr Serafitek oraz ks. Józefa Oleszki - duszpasterza młodych diecezji bielsko-żywieckiej. Obchody tego dnia rozpoczną się Eucharystią dziękczynną za beatyfikację Matki Małgorzaty Szewczyk u Sióstr Serafitek o godzinie 12:00 , następnie ulicami miasta przejdzie już po raz drugi Marsz dla Życia i Rodziny aż na stadion MOSiR gdzie młodzież naszej diecezji obchodzić będzie swoje święto (diecezjalne dni młodzieży).

Bądź razem z nami 16 czerwca w Oświęcimiu!

W ubiegłym roku podczas Marszu dla Życia i Rodziny do manifestacji przyłączyło się aż 1,5 tysiąca osób z naszej diecezji. Czy w tym roku będzie nas więcej? Mamy nadzieję, że tak!

Na stadionie odbędą się koncerty zespołów: Arkadio, Arka Noego oraz Luxtorpeda.  Przewidziane są również inne atrakcje(dmuchawce, karuzele).

Piosenka "Pokochaj Życie" napisana specjalnie na Święto Życia zabrzmi  w wykonaniu zespołu Concentus na stadionie MOSiR! Już wkrótce wystartujemy z trzema konkursami! Aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami zapraszamy na portal DEON.pl, naszą stronę internetową (www.marszoswiecim.pl) oraz facebookowy profil Święto ŻYCIA!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Nie przegap niepowtarzalnego Święta Życia!
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Nie przegap niepowtarzalnego Święta Życia!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.