Nowy podcast Archidiecezji Krakowskiej. "Kto pytał? Warto rozmawiać o rodzinie"

Nowy podcast Archidiecezji Krakowskiej. "Kto pytał? Warto rozmawiać o rodzinie"
Fot. Depositphotos
KAI / jh

Czy Bóg jest niezbędny w relacji między kobietą a mężczyzną? Jakie są stanowiska Kościoła wobec antykoncepcji, aborcji czy in vitro? Na te i wiele innych pytań odpowiadać będzie nowy podcast Archidiecezji Krakowskiej „Kto pytał? Warto rozmawiać o rodzinie”, prowadzony przez ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin życia rodzinnego.

Archidiecezja Krakowska i Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie rozpoczynają nowy podcast „Kto pytał? Warto rozmawiać o rodzinie”, który skupi się na ważnych i często kontrowersyjnych pytaniach dotyczących rodziny.

DEON.PL POLECA

Eksperci odpowiadają na trudne pytania

Czy Bóg jest potrzebny w relacji kobieta – mężczyzna? Dlaczego Kościół sprzeciwia się antykoncepcji, aborcji czy in vitro? Ile dzieci powinien mieć katolik? Te oraz inne pytania zostaną poruszone przez zaproszonych ekspertów, wśród których znajdą się lekarze, psychoterapeuci, psycholodzy, specjaliści z zakresu planowania rodziny i regulowania płodności, a także małżonkowie.

Podcast dostępny na Spotify i YouTube

Rozmowy moderować będą dr Magdalena Dej oraz ks. dr Paweł Gałuszka. Nowe odcinki podcastu będą udostępniane w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 14.10 na kanale Spotify Archidiecezji Krakowskiej oraz w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 6.00 na YouTube Archidiecezji Krakowskiej. Podcast ma na celu dostarczenie odpowiedzi na ważkie pytania dotyczące współczesnych wyzwań stojących przed rodziną.

Źródło: KAI / jh

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Richard Rohr

W jaki sposób akceptująco przyjąć siebie samych, innych i świat?
Jak osiągnąć duchową jedność i spójność?
Dzięki czemu przeniknąć głębię codzienności i zbliżyć się do tajemnicy sensu istnienia?

Richard Rohr zaprasza nas, by...

Skomentuj artykuł

Nowy podcast Archidiecezji Krakowskiej. "Kto pytał? Warto rozmawiać o rodzinie"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.