Ojciec Leon Knabit trafił do szpitala

Ojciec Leon Knabit trafił do szpitala
Fot. Opactwo Benedyktynów w Tyńcu / YouTube.com
krakow.gosc.pl / tk

Za pomocą portali społecznościowych o. Leon Knabit poinformował o pogorszeniu swojego stanu zdrowia. „Obecnie przebywam w Szpitalu Specjalistycznym” – napisał 91-letni powszechnie lubiany benedyktyn z Tyńca.

"Pokój Wam. Nastąpił u mnie nagły przypływ słabości. Obecnie przebywam w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Samopoczucie dobre" – napisał o. Knabit na Twitterze.

Ojciec Leon zapewnił o modlitwie za wszystkich i poprosił o modlitwę w swojej intencji.

91-letni o. Leon Knabit OSB trafił do szpitala także w Wielki Piątek tego roku po tym, jak pojawiły się u niego niepokojące objawy. Jak przekazali wówczas benedyktyni, problemy mnicha nie wynikały z zakażenia koronawirusem lub powikłań po covid, ale ze stanu zapalnego, który udało się wyleczyć. "W dalszym ciągu polecamy Waszym modlitwom życie i zdrowie naszego najstarszego mnicha" - zwrócili się wtedy z prośbą benedyktyni.

DEON.PL POLECA

Źródło: krakow.gosc.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Dariusz Piórkowski SJ

Wystarczy chcieć!

Można odnieść wrażenie, że modlitwa jest trudną sztuką − ale to nieprawda. Czasami za szybko się poddajemy i zniechęcamy, zapominając, że tak naprawdę nie potrzebujemy wiele, żeby spotkać się z Bogiem. Jak więc...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Ojciec Leon Knabit trafił do szpitala
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.