[PILNE] Ks. Dominik Chmielewski SDB nie jest już moderatorem "Wojowników Maryi"

[PILNE] Ks. Dominik Chmielewski SDB nie jest już moderatorem "Wojowników Maryi"
fot. Kecharitomene / YouTube
Wojownicy Maryi / Facebook / pk

O odwołaniu ks. Dominika Chmielewskiego SDB z funkcji moderatora poinformowała na Facebooku wspólnota "Wojowników Maryi". "Rada Koordynatorów Ruchu Wojowników Maryi pragnie poinformować o zmianach, które zachodzą w składzie władz naszego Ruchu" - napisano na Facebooku.

Jak wynika z opublikowanego na Facebooku dokumentu, odwołanie ks. Dominika Chmielewskiego z funkcji moderatora "Wojowników Maryi" ma związek z nowymi obowiązkami, jakie nałożyli na niego przełożeni zakonni.

"Rada Koordynatorów Ruchu Wojowników Maryi pragnie poinformować o zmianach, które zachodzą w składzie władz naszego Ruchu, w związku z otrzymaniem nowych obowiązków nadanych przez władze zakonne księdzu Dominikowi Chmielewskiemu SDB oraz w związku z zakończeniem kadencji Koordynatora Ruchu Wojowników Maryi, pełnionej do tej pory przez Andrzeja Grabowskiego" - czytamy w dokumencie.

Rada Koordynatorów Ruchu Wojowników Maryi jednocześnie informuje, że nowym, moderatorem ruchu zostanie ks. Piotr Pączkowski SDB.

DEON.PL POLECA

"W związku z nowymi obowiązkami nadanymi ks. Dominikowi Chmielewskiemu SDB, wynikającymi z reorganizacji kompleksu klasztornego w Lądzie nad Wartą, który zostanie przekształcony w całoroczny Ośrodek Rekolekcyjny dla chętnych grup, wspólnot jak również osób indywidualnych poszukujących Pana Boga, Inspektor Inspektorii Pilskiej Towarzystwa Salezjańskiego, ks. Tadeusz Itrych SDB, mianował nowego Moderatora Ruchu »Wojowników Maryi« - ks. Piotra Pączkowskiego SDB, który tę funkcję zacznie pełnić 19 marca 2023 r." - informuje dokument.

"Ks. Dominik, w miarę możliwości wynikających z nowych obowiązków, będzie nadal wspierał Ruch swoją obecnością i modlitwą" - dodaje Rada Koordynatorów Ruchu Wojowników Maryi.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grzegorz Kramer SJ

Faceci nie mówią zbyt wiele o uczuciach i emocjach. Swoje serca otwierają przed bardzo małą liczbą osób. Czasami nie dopuszczają do siebie nikogo. To jest poważny błąd. Każdy z nas musi poznać swoje serce, zobaczyć,...

Skomentuj artykuł

[PILNE] Ks. Dominik Chmielewski SDB nie jest już moderatorem "Wojowników Maryi"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.