Teobańkologia i ks. Teodor Sawielewicz na Sądecczyźnie. W lipcu kolejna edycja Wyprawy po owce

Teobańkologia i ks. Teodor Sawielewicz na Sądecczyźnie. W  lipcu kolejna edycja Wyprawy po owce
fot. Teobańkologia
Teobańkologia / Informacja prasowa / pk

W niedzielę 10 lipca Nowy Sącz odwiedzą Teobańkologia i ks. Teodor Sawielewicz. Dzień wcześniej z kapłanem będzie można się spotkać w Starym Sączu. Wizyta na Sądecczyźnie to część projektu ewangelizacyjnego o nazwie "Wyprawa po owce".

Teobańkologia to internetowa społeczność, która każdego dnia podczas wieczornego różańca zrzesza kilkadziesiąt tysięcy osób. Wizyta na Sądecczyźnie to część projektu ewangelizacyjnego o nazwie "Wyprawa po owce", którego autorem jest ks. Teodor.

DEON.PL POLECA




- Projekt to odpowiedź na wezwanie skierowane do mnie i do Ciebie: "Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela. Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie" (Mt 10, 6-7) W projekt możesz włączyć się na dwa sposoby - poprzez apostołowanie lub wsparcie tych, którzy ruszą w drogę. Więcej szczegółów na stronie internetowej - podają organizatorzy.

Poprzednia edycja Wyprawy po owce

W maju (podczas pierwszej części Wyprawy po owce) Teobańkologia odwiedziła 8 miast, dzięki czemu mogła się spotkać z kilkunastoma tysiącami ludzi.

- Ciepłe słowa, świadectwa i wdzięczność. Pełnia Ducha Świętego, radość na twarzy, często łzy wzruszenia. Doświadczenie otwartości na drugiego człowieka, serdecznego przyjęcia i gotowości do służby - tak Teobańkologia podsumowuje majowe podróże.

Program spotkania

Tym razem ksiądz Teodor Sawielewicz wraz z zespołem zawita na Sądecczyznę. Pierwszy na trasie podróży Teobańkologii jest Stary Sącz. To właśnie tutaj 9 lipca na Strefie Chwały ks. Teodor będzie posługiwać podczas wieczoru uwielbienia od 19:30. Wstęp na to wydarzenie jest wolny i nie wymaga zapisów. Transmisję będzie można śledzić na YouTube i Facebooku Teobańkologia. Następnego dnia (10 lipca) ks. Teodor będzie głosić kazania podczas mszy świętych o 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 17:00 (dodatkowa Eucharystia) oraz o 19:00 w Sanktuarium św. Rity w Nowym Sączu. Po wieczornej mszy zostanie odmówiony różaniec, po którym kapłan odprawi nabożeństwo o uzdrowienie.

Źródło: Teobańkologia / Informacja prasowa / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Roman Groszewski SJ

Z nich zaś największa jest miłość…
1 Kor 13,13

Pragniemy kochać i być kochani. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu i miłości. Jesteśmy do tego powołani, bo Bóg jest miłością: wcieloną,...

Skomentuj artykuł

Teobańkologia i ks. Teodor Sawielewicz na Sądecczyźnie. W lipcu kolejna edycja Wyprawy po owce
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.