Chłopiec w "The Voice Kids": Chcę być śpiewakiem i księdzem jak Jan Paweł II

Chłopiec w "The Voice Kids": Chcę być śpiewakiem i księdzem jak Jan Paweł II
Luis Ernesto González w programie "The Voice Kids" przyznał, że chciałby zostać księdzem (fot. Yolanda Pérez Rojas / YouTube.com)
marsz.info / tk

W 2018 roku w meksykańskiej edycji popularnego talent-show "The Voice Kids" wziął udział 8-letni wówczas Luis Ernesto González. Gdy przed swoim występem został zapytany o to, kim chce w życiu zostać, odpowiedział: "Śpiewakiem, a także księdzem jak papież Jan Paweł II".

Chłopiec przed wejściem na scenę rozmawiał również z jedną z prezenterek programu. Opowiedział jej o swojej rodzinie i podkreślił, jak wielkim wsparciem są dla niego jego najbliżsi.

Być księdzem jak Jan Paweł II

Kiedy Luis Ernesto González w końcu wyszedł na scenę, jurorzy "The Voice Kids" zaczęli zadawać mu pytania. Gdy Carlos Rivera, wokalista i aktor zapytał chłopca, kim chce zostać w życiu, w odpowiedzi usłyszał: "Śpiewakiem, a także księdzem jak papież Jan Paweł II". Odpowiedź młodego uczestnika talent-show zaskoczyła i zachwyciła jurorów i publikę.

"Wówczas Rivera wyznał, że on także w dzieciństwie chciał być księdzem i wokalistą. Ostatecznie pozostał piosenkarzem, ale jak podkreślił, nie zrezygnował z wiary i na przesłuchania muzyczne zawsze zabierał obrazki z wizerunkiem świętych" – czytamy na marsz.info. Jak się okazało chłopiec także miał ze sobą obrazki ze świętymi, które rozdał oceniającym występ.

DEON.PL POLECA

Luis został zapytany również o to, dlaczego chce zostać księdzem. – Ponieważ chciałbym, żeby ludzie byli dobrzy, a na świecie zapanował pokój – odpowiedział.

- Wspomniałeś o Janie Pawle II. Mam nadzieję, że pewnego dnia zaśpiewasz dla obecnego papieża Franciszka – powiedział młodemu śpiewakowi Carlos Rivera.

Źródło: marsz.info / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Pragnę wam powiedzieć, co mam nadzieję, że nastąpi po Światowym Dniu Młodzieży: mam nadzieję, że będzie hałas. Będzie hałas tutaj, w Rio, będzie hałas. Chciałbym jednak, by was było słychać w diecezjach, chcę, aby się...

Skomentuj artykuł

Chłopiec w "The Voice Kids": Chcę być śpiewakiem i księdzem jak Jan Paweł II
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.