Córka Adama Małysza wzięła ślub. Para dostała m.in. talon na mieszkanie

Córka Adama Małysza wzięła ślub. Para dostała m.in. talon na mieszkanie
Fot. Marisa Morton / unsplash.com
sport.onet.pl / tk

Karolina Małysz-Czyż, córka byłego słynnego skoczka narciarskiego Adama Małysza, wyszła za mąż za Kamila Czyża. Młoda para otrzymała w prezencie między innymi talon na mieszkanie. Wesele odbyło się w Szczyrku.

Para pobrała się 4 września, po siedmiu latach związku. Wesele zostało zorganizowane zostało w Szczyrku, na południu Polski. W sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Ojciec panny młodej, Adam Małysz napisał na swoim profilu na Facebooku: „To był jeden z ważniejszych weekendów w życiu moim i mojej rodziny. Z nami dwa wspaniałe dni, pełne wzruszeń i nieopisanych emocji, ale też zabawy i tańca”.

Adam i jego żona, Izabela podarowali parze młodej talon na mieszkanie. Nie był to jednak jedyny zaskakujący prezent jaki otrzymała Karolina i Kamil. To był duży spontan.

Przede wszystkim prezentem jest to, że rodzice opłacają to wesele. Młodych na to nie stać. Wiem, że nasi swatowie, czyli rodzice Kamila, ufundowali młodym podróż poślubną, a my postanowiliśmy, że tradycyjnie, jak za naszych czasów, wręczymy im talon na M1. Czyli pierwsze gniazdko – powiedział Adam Małysz.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

DEON.PL POLECA

Jak na razie nie wiadomo gdzie po ślubie zamieszka para młoda. Karolina i Kamil studiują obecnie w Krakowie. Córka szaleje za Austrią i ona chciałaby zamieszkać w Austrii, ale nie wiem, czy będzie nas stać na mieszkanie w Austrii – powiedział były skoczek w żartach.

Źródło: sport.onet.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Córka Adama Małysza wzięła ślub. Para dostała m.in. talon na mieszkanie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.