Piosenkarka Arki Noego wzięła ślub. Misiek Koterski świadkiem

Piosenkarka Arki Noego wzięła ślub. Misiek Koterski świadkiem
Fot. Drew Coffman / unsplash.com / Instagram / malejonekdarek
interia.com / tk

Aleksandra Malejonek-Kawiorska, córka muzyka Darka "Maleo" Malejonka i była wokalistka słynnego dziecięcego zespołu Arka Noego wyszła za mąż za Tomasza Kawiorskiego. Świadkami pary młodej byli aktorzy Michał Misiek Koterski i Agnieszka Kawiorska, siostra pana młodego. Podczas wesela występ dał sam ojciec panny młodej, "Maleo" Malejonek, który występował w takich zespołach jak Izrael czy 2Tm2,3.

Aleksandra Malejonek-Kawiorska w dzieciństwie śpiewała w słynnym zespole Arka Noego, który do dzisiaj wykonuje piosenki o tematyce religijnej. Znane są chociażby takie hity jak "Taki duży, taki mały" czy "Nie boję się gdy ciemno jest".

DEON.PL POLECA

Para wzięła ślub w Warszawie w Bazylice Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela. Ślubu udzielił salezjanin ks. Dominik Chmielewski. Podczas ceremonii usłyszeć można było znaną pieść "Błogosław duszo moja Pana". Jak podaje Interiaświadkiem pana młodego był słynny aktor Michał "Misiek" Koterski, a panny młodej aktorka Agnieszka Kawiorska. Na ślubie nie zabrakło również innych celebrytów takich jak Marcin Kwaśny czy Tomasz Wolny. 

Z relacji oraz zdjęć, które pojawiły się na instagramowym profilu Aleksandry Malejonek-Kawiorskiej wynika, że ceremonia ślubna była piękna, a wesele huczne i niezwykle radosne.

Ojciec panny młodej, Darek "Maleo" Malejonek napisał na swoim Instagramie: "Jeszcze przed chwilką czytałem Jej bajki przed snem, a dwa dni temu prowadziłem do ołtarza. Piękny ślub, mnóstwo wzruszeń! Życzę Wam kochani, żebyście wracali do tego dnia i byli zawsze tacy szczęśliwi jak teraz!".

Źródło: Interia.pl / msn.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
George Augustin

Wy, rodziny, jesteście nadzieją Kościoła i świata! Bóg – Ojciec, Syn i Duch Święty – stworzył ludzkość na swój obraz, aby miała ona udział w Jego miłości, aby była rodziną rodzin i cieszyła się tym...

Skomentuj artykuł

Piosenkarka Arki Noego wzięła ślub. Misiek Koterski świadkiem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.