Dawid Ogrodnik w roli ks. Kaczkowskiego. Niesamowite podobieństwo!

Dawid Ogrodnik w roli ks. Kaczkowskiego. Niesamowite podobieństwo!
Fot. Facebook / WAM / Youtube
kultura.onet.pl / tk

Aktor Dawid Ogrodnik wcieli się w postać księdza Jana Kaczkowskiego w produkcji pt. „Johnny”. Ukazały się zdjęcia z planu filmowego, na których widać, że podobieństwo aktora do duchownego jest niesamowite.

Na facebookowym profilu Hanny Pruchniewskiej, burmistrz Pucka, ukazał się film wypowiadającego się Dawida Ogrodnika. Aktor, który już na nagraniu wcielił się w ks. Kaczkowskiego, wypowiada się o swojej nowej roli i dziękuje za ciepłe przyjęcie w Pucku.

DEON.PL POLECA
Film „Johnny” będzie opowiadał historię Patryka, prostego chłopaka, który w hospicjum spotkał ks. Jana Kaczkowskiego. Młodzieniec trafił tam w ramach programu resocjalizacji. Chłopaka zagra Piotr Trojan.

Podobieństwo Dawida Ogrodnika do ks. Kaczkowskiego

Dawid Ogrodnik grający księdza Jana opanował już styl wypowiadania się duchownego i sposób jego chodzenia.

- Jest świetnie przygotowany. Przychodzi do nas jak Jan, mówi do nas jak Jan. Jest to niezwykłe, szczególnie po tym okresie, kiedy oglądaliśmy masę materiałów z księdzem Janem i rzeczywiście łapiemy się na tym, że przecież on jest identyczny – mówi reżyser filmu Daniel Jaroszek.

Ksiądz Jan Kaczkowski znany jest przede wszystkim ze swojej działalności na rzecz chorych i umierających. Założył w tym celu hospicjum w Pucku, gdzie schronienie znalazło i znajduje do dziś wielu ludzi. Ksiądz Jan swoją postawą i życiem zbliżał ich do Boga. Sam zmagał się z chorobą nowotworową. Zmarł w marcu 2016 roku w wieku 38 lat.

Premiera filmu „Johhny” nie jest jeszcze znana, lecz produkcja ma się ukazać jeszcze w 2022 roku.

Źródło: kultura.onet.pl / tk

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Jan Kaczkowski, Katarzyna Szkarpetowska

Dekalog, słowo po słowie z Księdzem Janem Kaczkowskim

Słuchaliśmy Go, bo na co dzień żył tym, co głosił. Docenialiśmy Go, bo poważnie traktował ludzkie problemy. Podziwialiśmy Go, bo do ostatnich chwil cierpliwie odpowiadał na nasze...

Skomentuj artykuł

Dawid Ogrodnik w roli ks. Kaczkowskiego. Niesamowite podobieństwo!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.