Dobrzy Samarytanie włamali się do ciężarówki pozostawionej na drodze

Dobrzy Samarytanie włamali się do ciężarówki pozostawionej na drodze
„Samarytanie” próbowali włamać się do ciężarówki i pomóc nieprzytomnemu kierowcy (Fot. Youtube/Inside Edition
Youtube/inspiremore/dm

Ten mężczyzna może mówić o wielkim szczęściu. Dzięki grupie odważnych nieznajomych uniknął potencjalnej śmierci. Kilku „dobrych Samarytan” uratowało mu życie. Jeden z nich zamieścił w sieci film z akcji ratunkowej. Niektórzy z internautów zamieścili pod nim komentarze, że cała akcja nie wyglądała, jak udzielanie pomocy, ale próba włamania i napaści na przypadkowego kierowcę.

Wszystko zaczęło się na ruchliwej drodze międzystanowej w Georgii. Mężczyzna, który jest kierowcą ciężarówki, podczas jazdy stracił nagle przytomność, a jego samochód zatrzymał się na środku autostrady.

Przejeżdżający kierowcy zauważyli, że coś jest nie tak. Kilku „dobrych Samarytan” zjechało na pobocze. Nie udało im się jednak nawiązać kontaktu z mężczyzną. Kiedy stało się jasne, że kierowca jest nieprzytomny, „Samarytanie” próbowali włamać się do ciężarówki i wyciągnąć go.

Jednak „włamanie” do ciężarówki mężczyzny, nie było takie łatwe. „Samarytanie” próbowali otworzyć drzwi samochodu kluczem do zmiany opon i metalowym prętem. Nie pomogło również kopanie w przednią szybę pojazdu. Nic nie przebiło jednak monumentu kiedy… jeden mężczyzna strzelił w tylną szybę samochodu. Ostatecznie udało się dostać do samochodu, po tym, jak jedna kobieta wybiła szybę młotkiem.

Krótko po wyciągnięciu mężczyzny z samochodu, na miejsce przyjechała karetka. Jeden z mężczyzn, którzy brali udział w akcji ratunkowe, zamieścił w sieci film z akcji ratunkowej. Niektórzy z internautów zamieścili pod nim komentarze, że cała akcja nie wyglądała jak udzielanie pomocy, ale próba włamania i napaści na przypadkowego kierowcę.

- Dobrze widzieć, że są jeszcze ludzie, którzy bez względu na wszystko są w stanie pomóc komuś innemu - powiedział pastor Qua Tucker, który był w grupie osób, którzy pomogli kierowcy.

Zobacz całą akcję ratunkową:

Youtube/inspiremore/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso
25,83 zł
36,90 zł

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Dobrzy Samarytanie włamali się do ciężarówki pozostawionej na drodze
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.