Film na weekend: "Czas na miłość". O tym, jak korzystać z pełni życia

Film na weekend: "Czas na miłość". O tym, jak korzystać z pełni życia
Fot. Multikino / YouTube.com
Materiały dystrybutora / Deon.pl / tk

Tim dowiaduje się, że mężczyźni w jego rodzinie potrafią podróżować w czasie i zmieniać rzeczywistość. Postanawia to wykorzystać i znaleźć wymarzoną dziewczynę. Poznaje uroczą Mary. Zanim jednak się z nią zwiąże, musi pokonać kilka przeszkód. Na szczęście potrafi przemieszczać się w czasie. "Czas na miłość" to zabawna i wzruszająca komedia, która jest naszą propozycją Filmu na weekend.

Tytuł: Czas na miłość / About Time
Reżyseria: Richard Curtis
Scenariusz: Richard Curtis
Muzyka: Nicholas Britell
Gatunek: Dramat / Fantasy / Komedia / Romans
Produkcja: Wielka Brytania
Rok produkcji: 2013
Główne role: Domhnall Gleeson, Rachem McAdams, Bill Nighty, Lydia Wilson, Lindsay Duncan, Richard Cordery
Ocena na Filmweb: 7,6

Tim dowiaduje się od swojego ojca, że każdy mężczyzna w ich rodzinie ma niezwykły dar: potrafi przemieszczać się w czasie. Chłopak postanawia to wykorzystać i zmienić coś w swoim życiu. Chce znaleźć sobie dziewczynę. Podróżując z Kornwalii do Londynu poznaje śliczną Mary, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia.

Zanim jednak Tima i Mary zwiąże miłość, chłopak musi uporać się z kilkoma niefortunnymi przeszkodami. Na szczęście potrafi podróżować w czasie i zmieniać rzeczywistość. "Czas na miłość" to zabawna i wzruszająca komedia, która opowiada o tym, że warto ze wszystkich sił dążyć do szczęścia i wykorzystać każdą chwilę w życiu, aby w pełni z niego czerpać.

DEON.PL POLECA

Opis dystrybutora: Kończąc 21 lat Tim Lake odkrywa, że może podróżować w czasie. Po kolejnym nudnym przyjęciu noworocznym ojciec Tima opowiada rodzinną historię, że mężczyźni potrafią przemieszczać się w czasie. Tim może zmienić co się stanie lub co się już stało do tej pory w jego życiu. Postanawia uczynić świat lepszym, znajdując sobie dziewczynę.

Niestety, nie jest to takie łatwe. Tim podróżując z Kornwalii do Londynu poznaje śliczną Mary. Zakochują się w sobie, ale w związku z przemieszaniem się w czasie okazuje się, że wcale jej nie poznał. Przy kolejnej podróży w czasie znowu ją poznaje i znowu się zakochują, sytuacja powtarza się wielokrotnie aby w końcu zdobyć serce dziewczyny.

Tim wykorzystuje swoją zdolność do zorganizowania romantycznych oświadczyn, ratuje swój ślub od fatalnych przemów. Jego dar pomaga przyjacielowi dotrzeć na czas do szpitala, gdy rodzi się córka. Odkrywa, że ten dar pomaga, ale może być też niebezpieczny. To komedia o miłości i o czasie, który upływając szczęśliwie udowadnia, że może nie potrzeba wcale podróży w czasie.

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

Widziałeś dobry film? Koniecznie podziel się nim z nami:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Wczytaj się w swoisty hymn ku czci boskiej i ludzkiej miłości.

Skoro łączy nas miłość czy potrzebny nam sakrament małżeństwa? Co zrobić, kiedy nasze relacje zaczynają być dalekie od ideału i wydaje się, że uczucie...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Czas na miłość". O tym, jak korzystać z pełni życia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.