Amelka ma glejaka i tylko jedno marzenie. Możesz pomóc je spełnić

Amelka ma glejaka i tylko jedno marzenie. Możesz pomóc je spełnić
fot. Zakonnica bez przebrania / Facebook
1 miesiąc temu
Facebook / pk

Dziewczynka 23 marca obchodzi 13. urodziny i marzy tylko o tym, by dostać jak najwięcej kartek z życzeniami. Dajmy jej siłę do walki!

Dla nas nie ma chyba nic prostszego, niż kupienie urodzinowej kartki, zaadresowanie jej i wrzucenie do skrzynki. Dla Amelki może to oznaczać bardzo wiele. Dziewczynka zmaga się z ciężką o chorobą, a jak wiadomo, w takich sytuacjach wsparcie często ma kluczowe znaczenie. Jesteście gotowi pomóc Amelce w walce z chorobą?

Adres dziewczynki znajdziecie w grafice na Facebooku, udostępnianej przez siostrę Karolinę Baumann.

"To Amelka. Uczennica mojej znajomej polonistki. Za kilka dni będzie obchodzić 13. urodziny. Amelka walczy z glejakiem i się nie poddaje. Marzy o tym, żeby dostać jak najwięcej kartek urodzinowych. Zróbmy jej radość! Adres i data urodzin na grafice" - napisała na Facebooku siostra Baumann.

 

To Amelka. Uczennica mojej znajomej polonistki. Za kilka dni będzie obchodzić 13. urodziny. Amelka walczy z glejakiem i...

Opublikowany przez Zakonnica bez przebrania Piątek, 12 marca 2021
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Pytlarz
20,94 zł
29,90 zł

Święty Józef – nasz przemożny Opiekun

Każdego roku do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu ze wszystkich stron kraju napływają świadectwa wysłuchanych próśb i otrzymanych łask. Publikujemy je w kolejnym, czwartym tomie Cudów św. Józefa....

Skomentuj artykuł

Amelka ma glejaka i tylko jedno marzenie. Możesz pomóc je spełnić
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.