Miałam dwa guzy. Pomogła mi ta modlitwa

Miałam dwa guzy. Pomogła mi ta modlitwa
fot. Sharon McCutcheon / Unsplash
10 miesięcy temu
Gosia

"Naczyniem, z którego czerpie się łaski Bożego Miłosierdzia jest zaufanie". Przeczytaj poruszające świadectwo.

Miałam objawy kataru naczyniowo-ruchowego, a w wynikach USG - powiększone węzły chłonne. Udałam się do lekarza, dostałam się do niego dopiero po paru miesiącach (pandemia). Badanie endoskopowe wykazało guzek w nosogardle. Rozpoznanie: nowotwór.

Trzy dni później byłam już w szpitalu. Poddałam się zabiegowi usunięcia nowotworu z pobraniem wycinków do badania. Czekając na wyniki byłam podenerwowana, jednak ufna w Boże miłosierdzie. Podczas innych badań rozpoznano u mnie guz śliniaki. Dodatkowy cios - powiększone węzły chłonne i dwa guzy. Trafiałam na SOR. Modliłam się słowami "Jezu, Ty się tym zajmij - wszystko w Twoich rękach".

Dodatkowo prawie codziennie odmawiałam koronkę do Miłosierdzia Bożego, transmitowaną o godz. 15.00 z Sanktuarium w Łagiewnikach. Mówiłam: "Jezu ufam Tobie", "Jezu, Ty się tym zajmij" - wpatrzona w obraz Jezusa Miłosiernego. W końcu otrzymałam wyniki z badań: brak komórek nowotworowych! Badanie ślinianki nie wykazało żadnego guzka, nawet powiększonych węzłów chłonnych!

Dwa lata wcześniej tacie pękł tętniak podczas kąpieli. Stracił przytomność, dusił się - miał masaż serca. Cały czas mówiłam "Jezu, Ty się tym zajmij". Krwotok podpajęczynówkowy, zabieg embolizacji po 24 godzinach i udar po zabiegu. Miał problemy z mową, nie chodził, podwójnie widział, był nerwowy. Dalej modliłam się słowami "Jezu, Ty się tym zajmij".

Tato po rehabilitacji doszedł do siebie. Teraz to już 2 lata! Mówi, jest sprawny ruchowo, samodzielny... Sprząta, gotuje, pracuje zarobkowo, sam pomalował mieszkanie. Posługuje się nożem i widelcem, a nawet wiertarką udarową. Nie wrócił do stanu pełnej sprawności sprzed udaru, jednak to, co działo się z nim po zabiegu, a teraz, to niesamowity postęp. Ma 67 lat i jest bardziej odważny i otwarty na relacje, niż przed udarem!

Naczyniem, z którego czerpie się łaski Bożego Miłosierdzia jest zaufanie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Franz Jalics SJ
31,43 zł
44,90 zł

To właśnie uważność ostatecznie prowadzi do Boga. Kontemplacja jest oglądaniem. W życiu wiecznym nie będziemy o Bogu rozmyślać, ale Go oglądać. Nie będziemy także zajmować się Bogiem w zewnętrznej aktywności, tylko oglądać Go i miłować....

Skomentuj artykuł

Miałam dwa guzy. Pomogła mi ta modlitwa
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.