Chociaż nie ma rąk i nóg, robi zdjęcia o jakich marzy niejeden fotograf

Chociaż nie ma rąk i nóg, robi zdjęcia o jakich marzy niejeden fotograf
(fot. Teresa Palahí Juan / D'OZ RADIO BALI‏ / twitter.com / shutterstock.com)
boredpanda.com / twitter.com / youtube.com / pk

"Nie chcę, aby ludzie patrzyli na moje zdjęcia i myśleli o tym, kim jestem. Chcę, aby widzieli moją twórczość". Poznaj wyjątkowego artystę, który postanowił stawić czoła niepełnosprawności.

24-letni Achmad Zulkarnain jest Indonezyjczykiem. Urodził się bez kończyn, ale ma w sobie ducha determinacji i walki. Do włączenia aparatu używa ust, a do "obsługi" profesjonalnej lustrzanki - części nierozwiniętych ramion. Nie tylko fotografuje; po zrobieniu zdjęć mistrzowsko obrabia obrazy. By móc realizować liczne zamówienia, założył firmę.

17-latek z zespołem Downa uratował dwie dziewczynki przed utonięciem

Achmed jest przykładem człowieka, który realizuje marzenia pomimo tego, że został dotknięty niepełnosprawnością. Dzięki sile ducha może być wzorem dla tych, którzy czują się słabi z powodu swoich ograniczeń. Można brać z niego przykład.

DEON.PL POLECA

"Nie chcę, aby ludzie patrzyli na moje zdjęcia i myśleli o tym, kim jestem. Chcę, aby widzieli moją twórczość" - powiedział w wywiadzie dla telewizji Al Jazeera.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska

Kogo spotkasz w wielkim mieście?

Była jedną z wielu młodych, ambitnych dziewczyn, które zjeżdżają z całej Polski do Warszawy, aby spełnić swoje marzenia. Konsekwentnie realizowała plan na idealne życie. Praca kilkanaście godzin na dobę, perfekcja...

Skomentuj artykuł

Chociaż nie ma rąk i nóg, robi zdjęcia o jakich marzy niejeden fotograf
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.