Ida Nowakowska: nie chcę, by chrzciny mojego synka były tylko eventem

Ida Nowakowska: nie chcę, by chrzciny mojego synka były tylko eventem
Fot. Dance Dance Dance TVP / Youtube
edziecko.pl / kb

Ida Nowakowska już niedługo wraz ze swoim mężem będzie przeżywać chrzest swojego syna. Prezenterka zamiast na przyjęciu rodzinnym chce przede wszystkim skupić się  na jak największych przeżyciach duchowych.

- Chcemy, żeby to było nawet nie tyle poważne, ile by była w tym jakaś symbolika i nasza świadomość, w jaki świat przez sakrament chrztu wprowadzamy nasze dziecko - mówiła celebrytka.

Prezenterka "Pytania na śniadanie" niejednokrotnie już udowadniała, że chce wychować swoją pociechę w duchu religii chrześcijańskiej.

Nowakowska na swoim profilu na Instagramie regularnie udostępnia zdjęcia np. z kościoła. W rozmowie z dziennikarką "Jastrząb Post" wyznała, że podczas uroczystości chrztu swojego synka razem z mężem wyjawią jego imię. 

- Niedługo planujemy chrzciny, mam nadzieję, że wtedy będzie taki moment, żeby jakoś to ogłosić. Każdy jakąś część tego wszystkiego zatrzymuje dla siebie, a to też jakoś tak wyszło, bo długo myśleliśmy i cały czas w jakimś sensie te dyskusje na temat imienia trwały i to tak naprawdę z tego wynikało - powiedziała Ida Nowakowska.

Prezenterka TVP zauważyła, że w całym tym wydarzeniu, nie najważniejsze jest huczne spotkanie rodzinne, a to by z odpowiednim nastawieniem przeżyć uroczystość chrztu synka.

- Jestem osobą bardzo wierzącą, więc tak też chciałabym wychowywać mojego synka. (...) Chcemy, żeby to było nawet nie tyle poważne, ile by była w tym jakaś symbolika i nasza świadomość, w jaki świat przez sakrament chrztu wprowadzamy nasze dziecko. Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem - podkreśliła prezenterka.

Źródło: edziecko.pl / kb

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Piotr Pawlukiewicz

Książeczka ta, wchodząca w skład serii Droga do nieba, to mały przewodnik po tym, co jest niezbędne, by osiągnąć zbawienie i życie wieczne.

Autor dzieli się swoją wiedzą, przemyśleniami i doświadczeniem kapłańskim, ilustrując wybrane formuły...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Ida Nowakowska: nie chcę, by chrzciny mojego synka były tylko eventem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.