Kanadyjska rodzina, która podbiła Internet [WIDEO]

Kanadyjska rodzina, która podbiła Internet [WIDEO]
(fot. facebook.com/ehbeefamily)
Eh Bee Family / mc

Mają blisko 6 milionów fanów na Facebooku i ponad 316 milionów odsłon swoich filmów na YouTube. Myślicie, że chodzi o zespół muzyczny lub słynną drużynę piłkarską? Będziecie zaskoczeni!

Eh Bee to na pozór zwyczajna kanadyjska rodzina - mama, tata, chłopiec i dziewczynka. Mają nieduży dom na przedmieściach, oboje rodziców pracuje, a dzieci uczą się w szkole podstawowej. Robią jednak coś jeszcze... nagrywają pełne humoru krótkie filmiki parodiujące rodzinną rzeczywistość. Śmieją się ze swoich nawyków, rodzinnych stereotypów, nieporozumień małżeńskich oraz tych, na linii rodzice - dzieci. Celnie żartują sobie ze rodzinnych niesnasek i typowych wychowawczych problemów.

Jak to możliwe, że ich filmy zyskują tak wielką popularność? Publikacje wyróżnia naturalna radość, humor, dystans do siebie, ale też ogromny szacunek. Kto pozna rodzinę Eh Bee, nie ma wątpliwości, że za dowcipami stoi autentyczna i pełna miłości relacja pomiędzy jej członkami. W filmach nie ma wulgaryzmów i przemocy - jest rodzina, która dla milionów fanów jest inspiracją i źródłem najlepszej rozrywki.

Obejrzyjcie nawet jeśli nie znacie języka angielskiego, uśmiech gwarantowany!

Więcej filmów na kanale Eh Bee.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Kanadyjska rodzina, która podbiła Internet [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.