Maja Frykowska ewangelizuje na Instagramie! Zobacz najciekawsze posty

Maja Frykowska ewangelizuje na Instagramie! Zobacz najciekawsze posty
(fot. majafrykowska.official / instagram.com)
instagram.com / pk

Instargam to nie tylko sposób na dzielenie się swoimi fotografiami ze światem i znajomymi. To również narzędzie, które może służyć np. do ewangelizacji.

Maja Frykowska niedawno przeżyła swoje nawrócenie, o którym opowiedziała nam w wywiadzie (KLIK!). Od kiedy spotkała Chrystusa, nie tylko stara się żyć zgodnie z Ewangelią, ale również nie wstydzi się publicznego wyrażania swojej wiary.

Oto niektóre z najciekawszych postów opublikowanych na jej koncie na Instagramie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#wiara #Bóg #miłość #Jezus #pismoświęte #nadzieja #cytat #cytatdnia

Post udostępniony przez Maja Frykowska (@majafrykowska.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#wiara #Bóg #miłość #Jezus #pismoświęte #nadzieja #cytat #cytatdnia

Post udostępniony przez Maja Frykowska (@majafrykowska.official)

"Ludzie często patrzą na innych przez pryzmat tego, co widzą na zewnątrz, nie zastanawiając się, co jest przyczyną takich, a nie innych zachowań. To trochę tak jak patrzenie na wierzchołek góry lodowej: nie mamy pojęcia, co jest pod spodem. Ranimy w ten sposób innych.

Ostatnio słyszałam, że mój kolega z branży pogodził się z Bogiem. Do tego momentu nosił maskę. Próbował być kimś, kim nie był, i bardzo przez to cierpiał.

Myślę, że zawsze powinniśmy dawać sobie i innym drugą szansę. I nie osądzać. Zanim się nawróciłam, byłam osądzana i sama osądzałam innych".

Maja Frykowska w wywiadzie "Bóg jest niezwykłym gentlemanem">>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"To zatem mówię i zaklinam [was] w Panu, abyście już nie postępowali tak, jak postępują poganie, z ich próżnym myśleniem, umysłem pogrążeni w mroku, obcy dla życia Bożego, na skutek tkwiącej w nich niewiedzy, na skutek zatwardziałości serca. Oni to doprowadziwszy siebie do nieczułości [sumienia], oddali się rozpuście, popełniając zachłannie wszelkiego rodzaju grzechy nieczyste. Wy zaś nie tak nauczyliście się Chrystusa. Słyszeliście przecież o Nim i zostaliście pouczeni w Nim - zgodnie z prawdą, jaka jest w Jezusie, że - co się tyczy poprzedniego sposobu życia - trzeba porzucić dawnego człowieka, który ulega zepsuciu na skutek zwodniczych żądz, odnawiać się duchem w waszym myśleniu i przyoblec człowieka nowego, stworzonego według Boga, w sprawiedliwości i prawdziwej świętości. (...) Niegdyś bowiem byliście ciemnością, lecz teraz jesteście światłością w Panu: postępujcie jak dzieci światłości! Owocem bowiem światłości jest wszelka prawość i sprawiedliwość, i prawda. Badajcie, co jest miłe Panu. I nie miejcie udziału w bezowocnych czynach ciemności, a raczej piętnując, nawracajcie [tamtych]! O tym bowiem, co u nich się dzieje po kryjomu, wstyd nawet mówić. Natomiast wszystkie te rzeczy piętnowane stają się jawne dzięki światłu, bo wszystko, co staje się jawne, jest światłem. Dlatego się mówi: Zbudź się, o śpiący, i powstań z martwych, a zajaśnieje ci Chrystus" List do Efezjan 4:17-32; 5: 1-13 #wiara #Bóg #miłość #Jezus #pismoświęte #nadzieja

Post udostępniony przez Maja Frykowska (@majafrykowska.official)

"Jezus Crystus jest moim światłem, wsparciem i nadzieją. Wszechmocny, wspaniały, nieoceniony, nieokiełznany, nieprzewidywalny… Gdyby nie On, moje życie wyglądałoby dziś inaczej; diabeł miał dla mnie zupełnie inny plan.

Cały czas powtarzam to moim znajomym: gdybyśmy mieli świadomość tego, jak ogromną moc zostawił nam Jezus, gdybyśmy całkowicie oddali się w Jego ręce, nie wchodzilibyśmy na przykład w okultyzm i w używki".

Maja Frykowska w wywiadzie "Bóg jest niezwykłym gentlemanem">>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maciej Szczęsny SJ
22,43 zł
29,90 zł

Opanuj chrześcijańską sztukę mądrego życia

Walka z czasem, z przeciwnościami, z presją otoczenia, wreszcie zmaganie z samym sobą – wewnętrzna walka duchowa. Czy jedyną strategią na życie w pełni jest kontratak i odpieranie ciosów?

Maciej...

Skomentuj artykuł

Maja Frykowska ewangelizuje na Instagramie! Zobacz najciekawsze posty
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.