Marta Żmuda Trzebiatowska po raz drugi została mamą

Marta Żmuda Trzebiatowska po raz drugi została mamą
Fot. mzmudatrzebiatowskaofficial / Instagram
Onet / DEON.pl

"Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - mama" – napisała aktorka.

Jak informuje "Onet", Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula nie lubią afiszować się ze swoim życiem prywatnym. To dość rzadka cecha wśród celebrytów. O tym, że para została rodzicami, dowiedzieliśmy się, kiedy paparazzi wyśledzili rodziców opuszczających z dzieckiem szpital.

Oficjalne potwierdzenie nastąpiło w niedzielę, kiedy aktorka opublikowała post z wierszem o macierzyństwie oraz poruszające zdanie: "Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - mama".

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula zostali rodzicami po raz drugi. Jak przypomina "Onet", mają oni również 3-letniego synka.

Aktorka znana jest ze szczerości i rzadkiego wśród celebrytów nieszablonowego spojrzenia na rzeczywistość.

Wyświetl ten post na Instagramie.

„Skarbie mój, klejnocie, mój cudzie. Pozostań w cieple, w twierdzy moich ramion. Choć przez kilka lat niech Ci nie grozi ten świat. (...) Obiecuję na całe życie, że otworzę przed tobą ramiona, kiedy wyrządzisz sobie krzywdę. Rozproszę ból za dotknięciem magicznego buziaka. A potem posadzę cię z powrotem na siodełko. Wstawaj! Dalej! Szybciej niż wiatr!” „Mama” H.Delforge ————— Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - MAMA ❤️ ❤️ ————— #dziękuję #momoftwo

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

"Świat nam nie ułatwia wyleczenia się z kompleksów, zaakceptowania siebie. Świat, w którym social media wyznaczają trendy i kanony kobiecego piękna, kiedy wszyscy pokazujemy te „wyphotoshopowane” zdjęcia. Myślę, że dzisiejsze nastolatki mają znacznie trudniej, niż my miałyśmy naście lat temu. Bo stawia im się za wzór dziewczyny, które nie mają prawa istnieć w naturze. Tym bardziej warto o tym mówić i chyba dlatego ja się tak otworzyłam i jestem gotowa o tym opowiadać" - powiedziała Marta Żmuda Trzebiatowska w rozmowie z Katarzyną Olubińską „Kobieta w wielkim mieście". Przeczytaj całość rozmowy>>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Marta Żmuda Trzebiatowska po raz drugi została mamą
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.