Nie mają rąk, a mimo to żyją pełnią życia [WIDEO]

Nie mają rąk, a mimo to żyją pełnią życia [WIDEO]
(fot. facebook.com/htohtocharchar)
barcrofttv.com / jp

Wspólnie gotują, ubierają się i grają w gry. Popołudniami chodzą na basen. Tak, pomimo braku rąk, spędzają każdy dzień.

Linda i jej syn, Timmy, cierpią na rzadką przypadłość, ponieważ oboje urodzili się bez rąk. W 2003 roku Linda spotkała swojego przyszłego męża, Richarda. Kiedy zaszła w ciążę, lekarze ostrzegali parę, że ich przyszłe dziecko może cierpieć na tę samą dolegliwość.

- Mieliśmy propozycję przerwania ciąży, ale chcieliśmy mieć normalną rodzinę, dzieci - wspomina Linda.

Timmy kiedy się urodził, miał problemy z sercem. 8 dni po urodzeniu zachorował na cukrzycę i spędził swoje pierwsze dwa miesiące w szpitalu na oddziale intensywnej terapii.

Zarówno mama, jak i syn odrzucili możliwość noszenia sztucznych kończyn. Radzą sobie z codziennymi czynnościami: gotowaniem, ubieraniem się i graniem w gry wideo. Linda robi wszystko, co potrafi, bardzo dba o swoją niezależność, ale Richard jest zawsze gotowy do pomocy.

W szkole Timmy jest traktowany jak każdy inny i tak też się czuje. Jest w dobrych stosunkach ze swoimi kolegami, bawią się wspólnie.

Po szkole Timmy i Linda często jeżdżą na basen.

Linda wie, że Timmy spotka się z trudnymi sytuacjami w przyszłości, ale jest pełna nadziei, że nauczy się samodzielnie żyć i będzie miał szczęśliwe życie, tak jak ona.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Nie mają rąk, a mimo to żyją pełnią życia [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.