Ona jest niepełnosprawna, on niewidomy. Połączyła ich... miłość do podróżowania

Ona jest niepełnosprawna, on niewidomy. Połączyła ich... miłość do podróżowania
(fot. instagram.com/hiking_with_sight)
dobrewiadomosci.net.pl / jb

Ona może poruszać się tylko na wózku inwalidzkim, a on jest niewidomym. Co ich połączyło? Miłość do podróżowania.

Melanie Knecht urodziła się z roszczepem kręgosłupa, przez co nie może chodzić i musi poruszać się na wózku. Trevor Hahn niedawno stracił wzrok po tym, jak zachorował na jaskrę. Dorastał w górach, wspinając się po rodzinnym Kolorado. Poznali się na zajęciach sportowych, razem chodzili także do adaptacyjnej klasy boksu, potem wspinaczki. Kiedy się zaprzyjaźnili, postanowili połączyć swoje pasje.

W 2012 roku pojechali razem na Wyspę Wielkanocną u wybrzeży Chile. Melanie bardzo chciała zobaczyć posągi Moai.

"Zawsze wierzyłem, że mogę być dla kogoś nogami, a ktoś dla mnie oczami" - mówi o ich pomyśle Trevor. Melanie dodaje, że "jeśli dwoje ludzi, którzy mają szalony pomysł, odnajdą się, to już nie jest szalone. To tylko pomysł".

Jak wyglądają ich wędrówki i podróże? Dzielą się tym na Instagramie:

DEON.PL POLECA

Ich podróże mogą zainspirować każdego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Every single hike is a training experience, regardless of difficulty level, length of the hike, or familiarity! We celebrated the Summer Solstice on Friday with a local hike up Horsetooth Rock. We didn’t make it all the way to the top, due to lots of rain and muddy/slippery trail conditions. Although we didn’t necessarily enjoy being soggy and cold, working through as many weather conditions as possible will give us more confidence next time, so we still count that a “win"! It was also a good reminder that you can never be too prepared!! Anyone else do some hiking this first weekend of summer????? Happy Trails!⛰???????? ••• Photo by: @dannywarley ••• (Image description: Trevor and Melanie in My Freeloader standing in front of a massive boulder surrounded by greenery, with ominous skies overhead, and Horsetooth Reservoir in the background)

Post udostępniony przez Trevor & Melanie (@hiking_with_sight)

Poniżej możecie zobaczyć film z ich udziałem:

* * *

85% niepełnosprawności Basi Turek oznacza 100% zależności od drugiego człowieka. Czy można tak żyć? I to jak! Chcecie posłuchać o tym, jak Basia nauczyła się czerpać z życia pełnymi garściami? Zapraszamy na najbliższe spotkanie!

Ona jest niepełnosprawna, on niewidomy. Połączyła ich... miłość do podróżowania - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Żyśko

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.

Byli ludźmi takimi jak ty. Żyli intensywnie i kochali to, co robili. Ich historie to dowód na to, że niebo można odnaleźć tu i...

Skomentuj artykuł

Ona jest niepełnosprawna, on niewidomy. Połączyła ich... miłość do podróżowania
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.