Planujecie ślub? Zadbajcie o dobrego fotografa [WIDEO]

Planujecie ślub? Zadbajcie o dobrego fotografa [WIDEO]
(fot. Dazzle Photography / DP Studios / vimeo.com)
3 lata temu
Dazzle Photography / DP Studios / vimeo.com / pk

Każdy fotograf ma swój styl. Jedni wolą robić zdjęcia z ukrycia, inni utrwalają chwile w bardziej śmiały sposób. Ale to, co zrobił ten fotograf, zaskoczyło wszystkich.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Planujecie ślub? Zadbajcie o dobrego fotografa [WIDEO]
Komentarze (6)
P
Piotr
4 maja 2017, 13:17
Podzielam zdanie.
P
prezi91
18 czerwca 2016, 14:34
Dobry fotograf musi być bo zdjecia z wesela to pamiątka na całe życie. Teraz modne są zdjęcia z dronów, ale nie wiem ile taka usługa kosztuje. Jakby ktoś chciał to wrzucam namiary na fotografów z Wawy, tym bardziej jak ktoś planuje ślub w stolicy lub okolicach. Można też ich zapytac o te drony: http://www.weselewawa.pl/#!fotograf-slubny-warszawa/lqyfr
WP
Waldemar Pęcel
5 maja 2016, 00:10
Na tym portalu nie trzeba wszytskiego traktować poważnie, trzeba włączyć swoje myślenie.
AW
Anna Wojtala
4 maja 2016, 19:48
Filmik raczej nierealny bo fotografując teleobiektywem z tak bliskiej odległości nie ma szans na wykonanie zdjęcia. Od ponad dziesięciu lat fotografuje na ślubach - ukończyłam studia fotograficzne. Zastanawia mnie tylko niechęć niektórych osób do fotografów ślubnych. Przecież chcemy uczciwie zarobić na chleb... często aby fotografia "wyszła dobrze" trzeba stanć nieco bliżej pary młodej. Teleobiektyw wszystkiego nie załatwi. Budujący jest fakt, że większość księży rozumie fotografów i często nawet pomaga... tak... pomaga aby fotograf mógł dobrze wykonać swoją pracę. Pozdrawiam wszystkich :-)
4 maja 2016, 22:21
Filmik raczej nierealny dlatego, że został storzony jao reklama studia fotograficznego :-) Trzeba jednak przyznać, że zabawny materiał :-)
P
prezi91
18 czerwca 2016, 13:57
W tej reklamie wyraźnie widać, że fotograf na filmiku jest nieprofesjonalny i to zachęta do zatrudnienia fachowca na ślub/wesele. Dobry fotograf musi być bo zdjecia z wesela to pamiątka na całe życie. Teraz modne są zdjęcia z dronów, ale nie wiem ile taka usługa kosztuje. Jakby ktoś chciał to wrzucam namiary na fotografów z Wawy, tym bardziej jak ktoś planuje ślub w stolicy lub okolicach. Można też ich zapytac o te drony: [url]http://www.weselewawa.pl/#!fotograf-slubny-warszawa/lqyfr[/url]

Skomentuj artykuł

Planujecie ślub? Zadbajcie o dobrego fotografa [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.