Ten mężczyzna nie jest zwykłym pielęgniarzem [WIDEO]
![Ten mężczyzna nie jest zwykłym pielęgniarzem [WIDEO] Ten mężczyzna nie jest zwykłym pielęgniarzem [WIDEO]](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2017/11/6/a399b443e3277c52a773fe419a7b2a00/png/deon/articles-thumb-xlarge-breakpoint-default/ten-mezczyzna-nie-jest-zwyklym-pielegniarzem-wideo.png)
Zaczęło się od nucenia na korytarzach szpitala. Teraz nazywany jest "śpiewającym pielęgniarzem".
Jared nie jest zwykłym pielęgniarzem od kiedy ma swoją własną metodę spędzania czasu z pacjentami. Codziennie siada przy szpitalnych łóżkach i... śpiewa chorym.
Początkowo nucił, chodząc po szpitalnych korytarzach, i zauważył, że pacjenci wychodzili z pokojów, żeby go słuchać. Tak zaczął spędzać więcej czasu z każdym z nich.
Wielu jego pacjentów potrzebowało mniejszych dawek leków przeciwbólowych, byli bardziej aktywni i radośni.
- Łatwo jest włączyć telewizor i odejść, ale to o wiele bardziej osobiste, gdy usiądziesz i z nimi porozmawiasz, zaśpiewasz i zażartujesz… Zrobisz coś, co pomoże im się skupić na czymkolwiek, tylko nie bólu, nim leki zaczną działać - podkreśla pielęgniarz.
Skomentuj artykuł