To zdjęcie chwyta za serce! Wygrało prestiżowy konkurs

To zdjęcie chwyta za serce! Wygrało prestiżowy konkurs
Fot. depositphotos.com / Twitter
fotoblogia / kb

Zdjęcie Mehmeta Aslana zatytułowane "Hardship of Life" wygrało prestiżowy konkurs Siena International Photo Awards 2021. Przedstawia ojca, który stracił nogę podczas wojny. Mężczyzna na rękach trzyma syna urodzonego bez kończyn.

Zdjęcie, które Siena International Photo Awards 2021

Zdjęcie zostało zrobione w tureckiej prowincji Hatay, na granicy z Syrią. Ojciec, który stracił jedną nogę, trzyma na rękach swojego syna, który urodził się bez dolnych i górnych kończyn przez zaburzenia spowodowane lekami przyjmowanymi przez jego matkę. Kobieta leczyła się po zachorowaniu przez gaz paraliżujący rozpylony podczas wojny w Syrii.

DEON.PL POLECA
Zdjęcie Mehmeta Aslana zostało wybrane spośród tysięcy obrazów nadesłanych przez fotografów, w sumie ze 163 krajów. Zwycięzca jako nagrodę otrzymał sprzęt fotograficzny o łącznej wartości 1500 euro, kryształową statuetkę "Pangea Prize".

Od soboty 23 października zwycięskie fotografie są prezentowane w Sienie w ramach międzynarodowego festiwalu sztuk wizualnych Siena Awards. Do początku grudnia organizatorzy zaprezentują 8 wystaw. Inne wyróżnione zdjęcia można zobaczyć na oficjalnej stronie konkursu.

Źródło: fotoblogia / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
bł. Anna Katarzyna Emmerich

Osiemnaście godzin, które wstrząsnęły światem. Okrucieństwo katów, wyszydzenie, pogarda ze strony podburzonego tłumu, opuszczenie, tchórzostwo Apostołów i Uczniów. Pasja według objawień mistyczki Anny Katarzyny Emmerich to niezwykle szczegółowy opis Męki Pańskiej, rozpisany na poszczególne godziny...

Skomentuj artykuł

To zdjęcie chwyta za serce! Wygrało prestiżowy konkurs
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.