Wzruszające zdjęcie małżeństwa medyków walczących z koronawirusem

Wzruszające zdjęcie małżeństwa medyków walczących z koronawirusem
(fot. facebook.com)
dobrewiadomosci.net.pl / pp

"Ważne jest to, że trzymamy się razem, pracujemy razem i zawsze wspieramy się nawzajem" - podkreśla kobieta.

Ben Cayer i Mindy Brock są małżeństwem od pięciu lat. Obje pracują w służbie zdrowia, są pielęgniarzami anestezjologicznymi w szpitalu Tampie na Florydzie. Podobnie jak wielu innych medyków walczą z koronawirusem. Ich codzienny strój do pracy składa się z ochronnych skafandrów, przyłbic, rękawiczek i wielu innych elementów. Czy w takim stroju może okazać sobie miłość i wsparcie? Okazuje się, że tak.

Zdjęcie, które obiegło Internet, ukazuje Bena i Mindy w czułym uścisku. Małżonkowie patrzą sobie głęboko w oczy. Zaledwie kilka godzin wcześniej, rano, przed wyjściem do pracy, doszło między nimi do sprzeczki. Między kolejnymi operacjami postanowili się jednak pogodzić. Właśnie ten moment uchwyciła na zdjęciu ich koleżanka z pracy.

„Ważne jest to, że trzymamy się razem, pracujemy razem i zawsze wspieramy się nawzajem. Nie tylko Ben i ja, ale również wszyscy ludzie” – mówiła w rozmowie z telewizją ABC7news Mindy. Jej mąż, Ben, dodał: „W końcu wszyscy przechodzimy teraz przez to samo. Jest to symbol nadziei i miłości”.

„Te wszystkie trywialne rzeczy, o które kłóciliśmy się tego ranka, w większej perspektywie, nie są tak ważne” – podkreśla kobieta. O co para się pokłóciła? Poszło o to, jaką muzykę puścić w radio i kto jako ostatni zmywał naczynia.

Poznajcie Bena i Mindy: 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska
22,46 zł
37,43 zł

Kobiecość – siła, która zmienia świat

Kobieta w wielkim mieście to cykl osobistych i wzruszających wywiadów ze znanymi kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej...

Skomentuj artykuł

Wzruszające zdjęcie małżeństwa medyków walczących z koronawirusem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.