Małgorzata Kożuchowska: ks. Pawlukiewicz miał przeze mnie kłopoty

Małgorzata Kożuchowska: ks. Pawlukiewicz miał przeze mnie kłopoty
(fot. Maskacjusz TV / youtube.com)
3 tygodnie temu
RTCK RTCK TV / kk

"Dopiero kiedy wyszłam z zakrystii, on zapytał kogoś: «A kto to jest?».  «No jak to, to jest ta Małgosia Kożuchowska», a ksiądz odpowiada «O Boże! To może się wpakowałem na jakąś minę»" - wspomina znana aktorka we wzruszającym wspomnieniu.

Niewielu wie, że ks. Piotr Pawlukiewicz sprawował liturgię podczas ślubu Małgorzaty Kożuchowskiej. Posłuchaj o tym wyjątkowym spotkaniu:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Piotr Pawlukiewicz, Renata Czerwicka
34,90 zł

Ksiądz Pawlukiewicz nie chciał się zgodzić na ten wywiad przez prawie trzy lata. Aż w końcu uległ. Rozmowa – która miała mieć swój dalszy ciąg – została przeprowadzona w Gródku nad Dunajcem w styczniu 2020...

Skomentuj artykuł

Małgorzata Kożuchowska: ks. Pawlukiewicz miał przeze mnie kłopoty
Komentarze (3)
MK
~Matylda Kostrzewska
15 listopada 2020, 19:41
Napisałam, że ks. Pawlukiewicz jawi mi się jako straszy konserwatysta, a jego poglądy na rolę kobiety w rodzinie i świecie jest nie do przyjęcia. Dlatego, dziewczyno, kobieto - jak szukasz, to nie szukaj na you tubie kazań i homilii tego przedwcześnie zmarłego księdza, bo poczujesz wyłącznie wściekłość. Pewnie na Kościół czy na Boga . A to nie tak: to po prostu konserwatywny do szpiku kości ksiądz. Niestety, na Deonie tego księdza można tylko wielbić.
MM
~Magdalena M.
16 listopada 2020, 09:44
Wściekłość na takich kapłanów jak ks. Pawlukiewicz czują na ogół straszne feministki, których "poglądy na rolę kobiety w rodzinie i świecie są nie do przyjęcia. Dlatego, dziewczyno, kobieto - jak szukasz, to nie szukaj" poza Jezusem Chrystusem, który pokazuje Ci swoją Matkę jako wzór do naśladowania. Idź za Matką Najświętszą, czystą, niewinną i staraj się nie przywiązywać do grzechu. Do tego zachęcał ks. Pawlukiewicz. W sakramentalnej spowiedzi. Potrzeba nam takich konserwatywnych księży, aby kobiety były piękne dla Chrystusa.
WD
Wujek Dobra Rada
12 listopada 2020, 07:49
Wspaniały. 1 na milion. Jestem tym kim jest także dzięki niemu.

Skomentuj artykuł

Małgorzata Kożuchowska: ks. Pawlukiewicz miał przeze mnie kłopoty
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.