"Gra o Tron" będzie promować Irlandię Płn.?

"Gra o Tron" będzie promować Irlandię Płn.?
6 lat temu
PAP / drr

Władze Irlandii Północnej zamierzają wykorzystać sukces nakręconego przez telewizję HBO serialu "Gra o Tron" do promocji swego regionu.

Minister ds. handlu i inwestycji autonomicznego rządu w Belfaście Arlene Foster ogłosiła w środę nową strategię turystyczną, która ma zwiększyć liczbę odwiedzających. Szefowa resortu za cel wyznaczyła sobie 2 mln turystów rocznie do 2016 roku. W 2013 roku region odwiedziło 1,8 mln osób.

Foster nie przedstawiła szczegółów strategii.

Większość zdjęć do wyprodukowanego przez telewizję HBO serialu na podstawie sagi fantastycznej George'a Martina nakręcono właśnie w Irlandii Północnej. Tamtejsze zamki oraz poszarpane wybrzeże imitują książkową krainę Westeros.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

"Gra o Tron" będzie promować Irlandię Płn.?
Komentarze (3)
P
Pokorny
9 lipca 2014, 01:31
Co to za ochyda, nie rozumię jak można coś takiego oglądać, zezwierzęcenie bytu ludzkiego, deprawujące, uniżające godności istoty ludzkiej.
K
Kris
9 grudnia 2013, 13:57
Sam kiedyś polecałem ten serial znajomym i rodzinie ale teraz bardzo tego żałuję. Dopiero gdy odrzuciłem ten serial to nieczyste myśli odchodziły łatwiej (z Bożą pomocą).  "Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. 23 Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność!" Mt 6, 22-23 "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła."  1 Tes 5, 21-22  
K
Kris
7 grudnia 2013, 12:57
Dlaczego znowu piszecie o tym przesiąkniętym erotyzmem serialu, jakim jest "Gra o Tron"? 

Skomentuj artykuł

"Gra o Tron" będzie promować Irlandię Płn.?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.