O nietypowej fance maryjnej kapliczki

misyjne.pl / kb

Maryjna kapliczka nie jest jedynie przeznczona dla ludzi. Udowadnia to Józefina, która zamiast składać ręce do modlitwy prędzej zamruczy.

Mieszka w Puszczy Kampinoskiej. Mimo, że jest kotką i musi liczyć na pomoc ludzką, to nie przeszkodziło jej by zagrać w telewizji.

Józefina była jedną z kocich bohaterek jednego z odcinków programu „Sekretne życie kotów”.

Żyje w lesie, w sercu Puszczy, razem z inną kotką – Mruczką. Współtowarzyszy im mnóstwo psów, które umilają im codzienność.

Kocio - psią ekipą opiekuje się Dorota, która prowadzi jednocześnie w tym miejscu hotel dla psów. 

DEON.PL POLECA

Józefina bardzo ceni sobie wolność, więc dość często znika z domu, ucieka w głąb lasu.

"To imię ją opisuje, to jest taka hrabina Józefina" – stwierdziła Dorota.

Specjaliści z programu „Sekretne życie kotów” pomogli Dorocie w znalezieniu odpowiedzi na pytanie, dlaczego Józefina tak często znika z domu oraz gdzie konkretnie się wtedy udaje.

W celu rozwiązania zagadki ubrano na nią specjalne szelki z kamerą oraz lokalizator. Specjaliści z programu obserwowali ją  przez całą dobę, Okazało się, że sielankowe relacje Józefiny z psami to zupełny mit. 

Jak zarejestrowała kamera, szczególnie psie szczeniaki często chciały bawić się z "hrabiną". 

"Obecność tak wielu drapieżników w otoczeniu kota jest dla niego bardzo dużym wyzwaniem "– wyjaśniła Dorocie Jagna Kudła, specjalistka „Sekretnego życia kotów”, komentując leśne wyprawy Józefiny.

Jeszcze większym zaskoczeniem okazało się, gdzie kotka "święty spokój" znajduje. Jej ulubionym miejscem stała się leśna kapliczka maryjna.

Źródło: Misyjne.pl / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Alfred Wierzbicki, Karol Kleczka

Wiara, która nie boi się Innego

Czy Kościół może być wspólnotą, która nikogo nie wyklucza? Czy chrześcijanin zawsze powinien stawać po stronie atakowanego, bez względu na jego poglądy? Co najbardziej szkodzi wiarygodności Kościoła? 

Ksiądz...

Skomentuj artykuł

O nietypowej fance maryjnej kapliczki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.