Muzyka, która wyraża radość ze Zmartwychwstania [PLAYLISTA]

Muzyka, która wyraża radość ze Zmartwychwstania [PLAYLISTA]
Fot. aj
1 tydzień temu
YouTube / pk

Posłuchaj kolejnej playlisty, którą przygotowaliśmy na tegoroczne Święta i uwierz w to, że Zmartwychwstanie Chrystusa przynosi konkretne owoce również w twoim życiu.

Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa jest fundamentem i istotą wiary chrześcijańskiej, a Wielkanoc, która upamiętnia to wydarzenie - najważniejszym świętem chrześcijan. Niedziela Wielkanocna to tryumf życia nad śmiercią i najbardziej doniosłe święto w całym roku liturgicznym Kościoła katolickiego.

W przeżywaniu tego wyjątkowego dnia bardzo pomaga muzyka. Posłuchaj kolejnej playlisty, którą przygotowaliśmy na tegoroczne Święta i uwierz w to, że Zmartwychwstanie Chrystusa przynosi konkretne owoce również w twoim życiu. Wierzymy, że radosna i pełna uwielbienia muzyka pomoże w doświadczeniu wielkanocnej radości i nie poddawaniu się pandemicznym ograniczeniom.

Alleluja! Chrystus zmartwychwstał!

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Benedykt XVI
24,43 zł
34,90 zł

Po Maryi, będącej czystym odblaskiem światła Chrystusa, Chrystusową prawdę przekazują nam apostołowie słowem i własnym świadectwem. Ich misja nie jest jednak odosobniona, ale wpisana w tajemnicę komunii obejmującej cały Lud Boży i urzeczywistniającej się stopniowo,...

Skomentuj artykuł

Muzyka, która wyraża radość ze Zmartwychwstania [PLAYLISTA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.