Chcemy mieć nadzieję i Wam ją dawać. Niezwykły koncert na 10. urodziny DEON.pl

Chcemy mieć nadzieję i Wam ją dawać. Niezwykły koncert na 10. urodziny DEON.pl
(fot. DEON.pl / ajp)
Logo źródła: DEON Studio Sessions Redakcja DEON.pl

Będziecie zaskoczeni muzycznymi połączeniami i zupełnie nową mocą, którą zaproszeni przez nas artyści wydobędą ze znanych wam piosenek. Zdobądźcie zaproszenie i świętujcie razem z nami.

Są takie momenty, kiedy brakuje nam tchu, kiedy nie mamy już na nic sił i trudno nam dostrzec jakiekolwiek dobro. Tworząc dla Was każdego dnia DEON.pl, sami takich momentów wielokrotnie doświadczamy. Mimo to chcemy mieć nadzieję i wam ją dawać. Nadzieja to coś więcej niż pozytywne myślenie - to prawdziwie chrześcijański styl życia.

Poszukajmy jej razem w świecie i w różnorodnej muzyce tego świata.

Na jednej scenie zobaczycie artystów, których już dobrze znacie oraz zupełnie nowych. Wystąpią m.in. Kasia Bogusz, Daga Gregorowicz, Małgorzata Hutek, Przemek Kleczkowski i Hyper Son.

DEON.PL POLECA

Usłyszycie nie tylko utwory muzyki chrześcijańskiej, ale również akustyczne covery muzyki popularnej. Będziecie zaskoczeni muzycznymi połączeniami i zupełnie nową mocą, którą zaproszeni przez nas artyści wydobędą ze znanych wam piosenek. W myśl jezuickiej zasady szukania Boga (i dobra) we wszystkim.

Co wspólnego ma np. Jimi Hendrix z Bitaminą? Czy w ich piosenkach ukrywa się Bóg i co ma nam do powiedzenia? Przekonajcie się sami w czwartek, 19 września 2019 r., o godz. 19:00 - w Studiu Inigo w Krakowie (ul. Kopernika 26).


Wstęp na koncert jest WOLNY, ale ze względu na ograniczenie miejsc, obowiązują zapisy.

Jeśli chcecie zdobyć wejściówkę, by na żywo posłuchać naszych gości i odbyć niesamowitą muzyczną podróż przez naprawdę różne brzmienia, wypełnijcie poniższy formularz i czekajcie na potwierdzenie od nas.

Każdy czytelnik może uzyskać maksymalnie dwa zaproszenia.

Dla wszystkich, którzy chcą być z nami tego wieczoru, uruchomimy transmisję live na naszym kanale YouTube [Deon Studio Sessions]

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie na adres: koncert@deon.pl

Koncert "PEŁNI NADZIEI" jest podziękowaniem dla Was, naszych czytelników, za to, że jesteście z nami jesteście od 10 lat. Dzięki Wam rozwijamy się i zmieniamy Kościół - zmieniamy siebie.

Czym jest DEON Studio Sessions?

To nasz świeży muzyczny projekt, chęć stworzenia przestrzeni, w której świat wirtualny będzie przenikał się z tym jak najbardziej realnym. Do studia w Krakowie zapraszamy fantastycznych artystów, którzy zagrają dla was kameralne koncerty.

Chrześcijańska scena muzyczna w Polsce w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Pojawiło się wiele nowych, profesjonalnych zespołów i projektów. Aranżacje, koncerty, teledyski, wykonawcy - wszystko na najwyższym poziomie. Chcemy, żebyście mogli w tym uczestniczyć i odkrywać z nami jej piękno.


Dołączcie do naszych urodzinowych wydarzeń na Facebooku. Będziemy Was informować na bieżąco o wszystkich niespodziankach, które dla Was szykujemy.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Są takie momenty, kiedy brakuje nam tchu.
Są takie chwile, kiedy nie mamy już na nic sił.
Są takie dni, kiedy trudno nam dostrzec nadzieję.

Nadziejnik, który trzymasz w swoich rękach, jest właśnie...

Skomentuj artykuł

Chcemy mieć nadzieję i Wam ją dawać. Niezwykły koncert na 10. urodziny DEON.pl
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.