Czujesz nowy powiew Ducha w Kościele? Posłuchaj, co mówi o tym Marcin Jakimowicz

Czujesz nowy powiew Ducha w Kościele? Posłuchaj, co mówi o tym Marcin Jakimowicz
(fot. aj)
Redakcja DEON.pl

Charyzmatycy to praktykujący wierzący czy zwiedzeni? Poszukiwacze sensacji czy Boga?  Zapraszamy na wyjątkową rozmowę w ramach 10. urodzin DEON.pl!

Spotkania z modlitwą o uzdrowienie, kursy nowej ewangelizacji, ekumeniczne konferencje, domy uwielbienia 24/7... Chyba nikogo w Kościele nie zaskakują już takie zjawiska - a jednak ciągle wywołują kontrowersje.

DEON.PL POLECA
Czy istnieje coś takiego jak duchowość charyzmatyczna? Czy charyzmatycy to poszukiwacze sensacji, czy w pełni praktykujący wierzący? O tym porozmawiamy z Marcinem Jakimowiczem - autorem książek, dziennikarzem "Gościa Niedzielnego" i liderem wspólnoty Diakonia Świętej Rodziny.

KIEDY?

18 września 2019 r. // 18:00

GDZIE?

Studio INIGO, ul. Mikołaja Kopernika 26

ZAPISY

Zgłoszenia wyłącznie przez formularz internetowy:

Jeśli nie możecie wziąć udziału w wydarzeniu osobiście - nic straconego! Specjalnie dla Was uruchomimy transmisję live na naszym Facebooku, dzięki czemu będziecie mogli połączyć się z nami on-line. Zapraszamy!

____________________________________________________________________________________________________________

Dołączcie do naszych urodzinowych wydarzeń na Facebooku. Będziemy Was informować na bieżąco o wszystkich niespodziankach, które dla Was szykujemy:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marcin Jakimowicz

W świecie zafascynowanym tabelkami, wykresami, słupkami, statystykami, gdzie liczy się to, co wielkie, spektakularne i zauważalne - Bóg wywraca wszystko do góry nogami! Jak przekonuje Marcin Jakimowicz, zanim zacznie się mówić o mocy Bożej, trzeba...

Skomentuj artykuł

Czujesz nowy powiew Ducha w Kościele? Posłuchaj, co mówi o tym Marcin Jakimowicz
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.