Twarzą w twarz z Bogiem przez 24/7. Zapraszamy na "Serce Dawida"

Twarzą w twarz z Bogiem przez 24/7. Zapraszamy na "Serce Dawida"
(fot. Basia Grudzień/ facebook.com/waw24)
materiały prasowe/ ed

- Skoro mamy całodobowe sklepy i "McDonaldy", to dlaczego nie mielibyśmy zrobić całodobowej przestrzeni dla Boga? Jemu należy się nasza uwaga - mówi Maciej Wolski, prezes Fundacji 24/7 i zaprasza na wyjątkowe weekendowe spotkanie.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna Konferencja "24/7 Serce Dawida", która odbędzie się w dniach 19-20 października 2019 r. w Warszawie.

To czas, kiedy warszawska Hala Expo zamienia się w Dom Modlitwy, w którym trwa nieustanne uwielbienie, wykłady, panele dyskusyjne, słuchanie Słowa Bożego i Boga, który dotyka serc i myśli uczestników. Tak o konferencji piszą pomysłodawcy - Dorota i Maciek Wolscy: 

Wspólnie pragniemy uczcić sławę Jego pięknego imienia. Tego, który jako pokorny Król wjechał na osiołku, aby dla nas stać się wkrótce Paschalnym Barankiem, który zwyciężył śmierć i powstał jako Bóg Mocny. Uczynił to, bo "umiłował nas do końca", abyśmy mogli żyć w doświadczeniu Jego niewzruszonej miłości i łaski.

DEON.PL POLECA

Tegoroczna konferencja 24/7 Serce Dawida, to czas zatrzymania się i kontemplacji Baranka "jakby zabitego, który stoi pośrodku Tronu", który posyła Ducha Świętego. I mówi osobiście do mnie i do Ciebie, do całej Wspólnoty Kościoła - "Otrzymacie Moją Moc".

"Na środku Tronu, wśród czterech istot żywych i pośród starszych zobaczyłem stojącego Baranka - jakby złożonego w ofierze. Miał on siedem rogów i siedmioro oczu, to jest siedem Duchów Boga posłanych na całą ziemię". (Objawienie 5:6, Edycja Świętego Pawła)

Zjednoczeni z Tym, który stał się Paschą naszego zbawienia, współuczestniczymy w Jego odkupieńczej mocy, mamy udział w Jego cierpieniu, śmierci i mocy Jego zmartwychwstania, aby być świadkami Jego Serca i miłości dla całego świata. Jest to coś wielkiego i świętego nad czym z drżeniem serca pragniemy wspólnie się pochylić w dniach 18-20.10.2019, wsłuchując się w to co dziś Duch Święty mówi do Kościoła. Zapraszamy.

Więcej informacji o samej konferencji i biletach znajdziecie tutaj >>

Tegoroczni mówcy to: Adam Szustak OP, Johannes Hartl, bp Andrzej Siemieniewski, bp Michał Janocha, Jeff Eggers, Krzysztof Demczuk, Karol Sobczyk, Marcin Jakimowicz, Marcin Zieliński, Roman Groszewski SJ, Radosław Rafał MSF, Marcin Widera, Dorota Wolska, Maciek Wolski.

- Z radością przyjęliśmy błogosławieństwo naszych Pasterzy dla cyklu konferencji Serca Dawida min. od: Księdza Kardynała Nycza, Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Arcybiskupa Henryka Hosera, Arcybiskupa Józefa Kupnego, Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, Arcybiskupa Grzegorza Rysia, Biskupa Romualda Kamińskiego - informują organizatorzy.

Kościół pełen pasji. Przeczytaj, jak było rok temu >>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Dominique Wolton

„Niczego się nie boję…”
Papież Franciszek podsumowuje pięć lat swojego pontyfikatu

Zwolennicy nazywają go prorokiem, zagorzali krytycy – heretykiem. Od momentu objęcia urzędu wprowadza rewolucyjne zmiany w Kurii Rzymskiej. Zadziwia świat, rezygnując z mieszkania...

Skomentuj artykuł

Twarzą w twarz z Bogiem przez 24/7. Zapraszamy na "Serce Dawida"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.