"Czasem niebo jest drugim człowiekiem". Kuba Badach nagrał nową piosenkę

"Czasem niebo jest drugim człowiekiem". Kuba Badach nagrał nową piosenkę
fot. DisneyPolskaVEVO / YouTube
1 miesiąc temu
DisneyPolskaVEVO / YouTube / Onet / pk

Nieczęsto się zdarza, by jakiś utwór poruszał równie mocno. Posłuchaj najnowszej piosenki Kuby Badacha; muzyk śpiewa w niej o sensie życia i radości ze zwykłego "tu i teraz".

"Liczy się tylko to" jest utworem skomponowanym przez Kubę Badacha do najnowszej produkcji Disney & Pixar "Co w duszy gra". Słowa do utworu napisała Aleksandra Kwaśniewska - informuje Onet.

"Co w duszy gra" to animacja twórców "W głowie się nie mieści". Opowiada ona o Joe Gardnerze, nauczycielu muzyki, którego największą pasją jest jazz. Otrzymuje on życiową szansę: będzie mógł grać w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Dosłownie jedno małe potknięcie sprawia, że przenosi się z ulic Nowego Jorku do Przedświatów - miejsca, w którym nowe dusze, zanim udadzą się na Ziemię, zdobywają swoje osobowości. Zdeterminowany by powrócić do swojego ziemskiego życia, Joe łączy siły z duszą 22, której zupełnie obce są uroki ludzkiej egzystencji. Kiedy Joe usilnie próbuje pokazać 22, dlaczego ludzkie życie jest wspaniałe, sam ma szansę znaleźć odpowiedzi na niektóre spośród najważniejszych życiowych pytań. Najnowszy film ze Studia Pixar pt. "Co w duszy gra" wyreżyserował zdobywca Oscara Pete Docter ("W głowie się nie mieści", "Odlot").

W głównych rolach polskiej wersji filmu wystąpili Tomasz Kot i Joanna Koroniewska, usłyszymy też osobowości sceny muzycznej: Pawła Domagałę, Krzysztofa Zalewskiego, Igora Herbuta, Roberta Amiriana oraz gwiazdę polskiej wokalistyki jazzowej Danutę Błażejczyk, a także uznanych popularyzatorów muzyki: Marka Niedźwieckiego, Wojciecha Manna, Piotra "Kędziora" Kędzierskiego, Krzysztofa "Jankesa" Jankowskiego i Hirka Wronę.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Franz Jalics SJ
31,43 zł
44,90 zł

To właśnie uważność ostatecznie prowadzi do Boga. Kontemplacja jest oglądaniem. W życiu wiecznym nie będziemy o Bogu rozmyślać, ale Go oglądać. Nie będziemy także zajmować się Bogiem w zewnętrznej aktywności, tylko oglądać Go i miłować....

Skomentuj artykuł

"Czasem niebo jest drugim człowiekiem". Kuba Badach nagrał nową piosenkę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.