Piosenka dla wszystkich, którzy stracili nadzieję [MUZYKA]

Piosenka dla wszystkich, którzy stracili nadzieję [MUZYKA]
fot. Jackson David / Unsplash
Dorota Majka / YouTube / pk

"Tylko dzięki Niemu możemy wytrwać w trudniejszych chwilach i mieć nadzieję, że Jego wola jest lepsza od naszych pomysłów i wyobrażeń, choć nie zawsze łatwo w to uwierzyć". Posłuchaj utworu, który przywraca radość i nadzieję.

"Piosenka powstała kilka lat temu i nie przypuszczałam, że będzie tak aktualna dzisiaj zarówno dla mnie, jak i wielu osób. Warto się zatrzymać w pośpiechu dnia codziennego i zastanowić, co tak naprawdę jest ważne i mimo trudności starać się szukać dobra nawet w najmniejszych rzeczach. Tekst choć nie mówi wprost o Bogu, do Niego się odnosi. Tylko dzięki Niemu możemy wytrwać w trudniejszych chwilach i mieć nadzieję, że Jego wola jest lepsza od naszych pomysłów i wyobrażeń, choć nie zawsze łatwo w to uwierzyć. Cieszę się, że udało się stworzyć klip, który oddaje zamysł utworu. Każdy może go sam interpretować, także osoby niewierzące. Wszystkim słuchającym życzę nadziei mimo wszystko" - napisała Dorota Majka o swoim utworze.

"Wyjątkowa przestrzeń. Nawołuje do przemyślenia na nowo wielu spraw do tej pory dla nas oczywistych. Niesamowita siła napędowa słów i dźwięków, która może dokonać cudów. Tego nam teraz potrzeba" - komentują utwór internauci.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Piosenka dla wszystkich, którzy stracili nadzieję [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.