"Cichy szept" - poruszający i rozgrzewający serca świąteczny utwór od Zupy na Plantach

"Cichy szept" - poruszający i rozgrzewający serca świąteczny utwór od Zupy na Plantach
Redakcja DEON.pl / Zupa na Plantach

To jest prawdopodobnie najpiękniejsza rzecz, jaką dziś usłyszycie i zobaczycie w internecie. Dla wszystkich samotnych, smutnych i zranionych, dla których święta mogą być trudnym czasem.

"Święta powinny być czasem bliskości, wrażliwości i ciepła. Wielu z nas ma to szczęście, że spędzi najbliższe dni z bliskimi, w rodzinnych domach. Ale są też tacy, dla których czas świąt jest bardzo trudny. Bo wiąże się z samotnością i bólem z nią związanym.

Ten utwór jest singlem, który został napisany specjalnie na 3. urodziny Zupy na Plantach, które świętowaliśmy kilka tygodni temu. Kiedy pierwszy raz go usłyszeliśmy, wiedzieliśmy, że będziemy chcieli go upublicznić chwilę przed Świętami.

W myślach i w sercach mamy szczególnie wszystkich tych, dla których najbliższe dni nie będą przyjemne i łatwe. Pamiętajmy w to Boże Narodzenie o tych, dla których kładziemy na naszych stołach puste naczynie" - czytamy na profilu Zupy na Plantach.

DEON.PL POLECA


"Cichy szept" - Przemek Kleczkowski, Kasia Bogusz

Święta powinny być czasem bliskości, wrażliwości i ciepła. Wielu z nas ma to szczęście, że spędzi najbliższe dni z bliskimi, w rodzinnych domach. Ale są też tacy, dla których czas świąt jest bardzo trudny. Bo wiąże się z samotnością i bólem z nią związanym. Ten utwór jest singlem, który został napisany specjalnie na 3. urodziny Zupy na Plantach, które świętowaliśmy kilka tygodni temu. Kiedy pierwszy raz go usłyszeliśmy, wiedzieliśmy, że będziemy chcieli go upublicznić chwilę przed Świętami. W myślach i w sercach mamy szczególnie wszystkich tych, dla których najbliższe dni nie będą przyjemne i łatwe. Pamiętajmy w to Boże Narodzenie o tych, dla których kładziemy na naszych stołach puste naczynie. *** Utwór: Agnieszka Chodacka - słowa Przemek Kleczkowski - muzyka, wokal, gitara akustyczna i elektryczna Kasia Bogusz - wokal Wojciech Szwugier- kontrabas Józef Rusinowski - perkusja Bartek Staniak- nagranie i edycja Jakub Muzyk - edycja Marcin Szwajcer - mix i mastering Klip: Malwina Miszczyńska - scenariusz Mateusz Miszczyński - scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż Jakub Stoszek - scenariusz, zdjęcia Aktorzy: Pan Witek - nasz przyjaciel z Plant Monika Daukszo Bogusław Gawenda Hania Kleczkowska Paweł Kuźma Maciej Wiatr Podziękowania dla Tomka Pytko, Teatru Barakah oraz wszystkich uczestników spektaklu.

Opublikowany przez Zupa na Plantach Poniedziałek, 23 grudnia 2019

 

Czym jest Zupa na Plantach?

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Brat Marek z Taizé, Piotr Żyłka

Spotkaj Boga w ciszy i prostocie

Mała, burgundzka wioska. Skromne zabudowania. Cisza. Spokój. Kontemplacja i modlitwa. To właśnie tu, od ponad siedemdziesięciu lat, przyjeżdżają tysiące młodych ludzi. Czego szukają? Co pragną zmienić? Dlaczego, nawet po...

Skomentuj artykuł

"Cichy szept" - poruszający i rozgrzewający serca świąteczny utwór od Zupy na Plantach
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.