Posłuchaj utworu, który nawet w trudnym czasie napełni twoje serce pokojem

Posłuchaj utworu, który nawet w trudnym czasie napełni twoje serce pokojem
fot. Iwona Pietrala / YouTube
Iwona Pietrala / YouTube / pk

Iwona Pietrala, wspólnie z raperem Tau, nagrała utwór "Niezwyciężony". "Taki jest Ten, któremu zaufałam" - pisze o swojej piosence autorka. Internauci są zachwyceni.

"Wierzę mocno, że jest to utwór na ten czas! Byśmy pamiętali, że nasz Bóg jest niezwyciężony i w Nim jest nasza wolność, pokój i zwycięstwo nad każdą trudnością! On jest naszą ochroną i nikt z nas nie jest Mu obojętny!" - pisze Iwona Pietrala.

Iwona Pietrala & Tau - "Niezwyciężony"

Utwór "Niezwyciężony" opowiada o trudnościach oraz o tym, jak wielką moc w ich przezwyciężaniu ma Bóg. To muzyczna droga przez przebaczenie, wiarę i zaufanie.

"Nie jesteś Mu obojętny, choć myślisz, że jest tak zajęty. Ten Bóg, którego winisz za cierpienia, On jest przy tobie blisko, pragnie byś miał w Nim wszystko" - śpiewa Iwona Pietrala. "Ty pokonałeś demona i śmierć, my nie możemy pokonać smartfona. Ty nadstawiłeś swój drugi policzek, my nie przestajemy się kłócić i krzyczeć" - śpiewa Tau w "Niezwyciężonym".

DEON.PL POLECA

"Poruszający teledysk i przepiękna piosenka. Niesamowity przekaz, idealny na obecne czasy", "Chwała Panu za to dzieło!", "Utwór porusza  serce" - piszą internauci. A jak wam podoba się piosenka?

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Monika Gajda, Marcin Gajda

Modlitwa przychodzi do nas jako dar. Jest bardzo pokorna, ale i płochliwa. Nigdy nie zajmuje pierwszego miejsca, dopóki nie zostanie zaproszona. Modlitwa jest także królową, ma swoją godność i czeka, aż przygotujesz dla niej odpowiednie...

Skomentuj artykuł

Posłuchaj utworu, który nawet w trudnym czasie napełni twoje serce pokojem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.