Posłuchaj utworu, który zbliży cię do Maryi [MUZYKA]

Posłuchaj utworu, który zbliży cię do Maryi [MUZYKA]
(fot. WYRWANI Z NIEWOLI / youtube.com)
3 lata temu
WYRWANI Z NIEWOLI / youtube.com / pk

Choć często zapominamy o Maryi, Ona nieustannie oręduje za nami w niebie. Dla Niej szatan i grzech to pestka. Posłuchajcie świetnego kawałka, który jest szczerą modlitwą do Matki Bożej.

"Mamo!" to poruszający utwór, który bardzo wyraźnie przypomina, że Maryja cały czas się nami opiekuje. Wystarczy, że oddamy Jej nasze troski i zmagania. Ona wie, jak skutecznie je rozwiązać.

Przeczytaj świadectwo Sebastiana Tula, jednego z uczestników nagrania:

"Pochodzę z katolickiego domu, gdzie wartości były kultywowane. Mimo, że rodzice są organistami, już od 7 roku życia zacząłem kombinować i ich okłamywałem. Potem podstawówka, pierwsze bijatyki, alkohol, pornografia. W liceum ogólnokształcącym wszedłem w narkotyki i nieczystość. Pod koniec liceum pojawiły się przestępstwa i rozboje. Wszedłem też w okultyzm i wylądowałem u egzorcysty z objawem dręczeń demonicznych. Doświadczyłem Boga poprzez uwolnienie i przeżycie rekolekcji charyzmatycznych. Po nich pozostałem we wspólnocie "Przymierze miłosierdzia". Od 8 lat jestem wolny od alkoholu, narkotyków, żyję w czystości. Już 6 rok nie wyobrażam sobie dnia bez Eucharystii. Moją pasją jest pomaganie innym potrzebującym, często będącym w podobnej życiowej tragedii i zniewoleniu. Prowadzę własną firmę, jestem w związku z dziewczyną, opartym na Bogu. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem. Chwała Panu.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adrian Wawrzyczek
35,91 zł
39,90 zł

Ogarnij dzień bezstresowo

Twoje życie to ruchoma bieżnia, która ciągle przyspiesza? Planowanie i zarządzanie czasem kojarzysz ze słomianym zapałem i serią porażek? Dziś zmienisz zdanie.

Duchowość ignacjańska, mindfulness i sprawdzone aplikacje połączone w jedno. Cel?...

Skomentuj artykuł

Posłuchaj utworu, który zbliży cię do Maryi [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.