Przemek Kleczkowski: napisałem tę piosenkę dla syna, gdy był jeszcze w brzuszku. "Wonder" to Julian

Przemek Kleczkowski: napisałem tę piosenkę dla syna, gdy był jeszcze w brzuszku. "Wonder" to Julian
fot. Deon Studio Sessions / YouTube.com
1 rok temu

"Wonder to jest nasz synek, mój i mojej żony Agnieszki. Dawno temu, jak był jeszcze w brzuszku, zacząłem pisać tekst w tajemnicy. Moja żona go dokończyła. To jest piosenka o Julianie" - mówi Przemek Kleczkowski.

Jako drugą piosenkę tego wieczoru, Przemek Kleczkowski wybrał "Angel" Jimiego Hendrixa. Wytłumaczył, że ma ona szczególne znaczenie dla niego: "Przygotowując się do koncertu mojej debiutanckiej płyty, szukałem utworu, który przypominał mi o Zupie na Plantach. Graliśmy wtedy dla nich. Chciałem opowiedzieć o tych aniołach, które pracują tam ciężko co tydzień, a właściwie codziennie. I ta piosenka od razu mi się z nimi skojarzyła. Bo to są naprawdę prawdziwe latające anioły, od których ja sam bardzo wiele się uczę, gdy się widujemy. Nie jestem zaangażowany w 'Zupę' tak bardzo, jakbym chciał, tak jak oni. Pomyślałem jednak, że to będzie fajnie współgrało".

 

***

Jeśli chcecie usłyszeć więcej dobrej muzyki, zajrzyjcie na nasz kanał DEON Studio Sessions i subskrybujcie go:

***

Ślady Boga | DEON Studio Sessions

Miałeś kiedyś wrażenie, że poprzez jakąś piosenkę dotknął Cię Bóg? Przemówił do Ciebie, przytulił, pocieszył, rozwiał wątpliwości, uwolnił… Spotkałeś się z Nim w muzyce? Jeśli nie, to w ciągu najbliższych kilku tygodni będziesz mógł tego doświadczyć. Adwent to czas oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa, ale czy to znaczy, że Bóg nas opuścił? Nic bardziej mylnego. Wypełnia Sobą wszystko i wszystkich, czyniąc nas piękniejszymi i prawdziwszymi. I właśnie tego piękna oraz prawdy poszukamy również w muzyce.

Zaprosiliśmy do współpracy niezwykle utalentowanych wokalistów oraz instrumentalistów - Kasia Bogusz, Daga Gregorowicz, Małgosia Hutek, Przemek Kleczkowski, Hyper Son - dla których tworzenie muzyki to też sposób na modlitwę. Razem stworzyliśmy projekt, który Was pozytywnie zaskoczy. Usłyszcie covery piosenek, które dobrze znacie, ale czy wiecie, że mówią one o Bogu i jego wielkiej miłości do nas? Przekonajcie się sami.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
25,83 zł
36,90 zł

Są takie momenty, kiedy brakuje nam tchu.
Są takie chwile, kiedy nie mamy już na nic sił.
Są takie dni, kiedy trudno nam dostrzec nadzieję.

Nadziejnik, który trzymasz w swoich rękach, jest właśnie...

Skomentuj artykuł

Przemek Kleczkowski: napisałem tę piosenkę dla syna, gdy był jeszcze w brzuszku. "Wonder" to Julian
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.