Stworzenie tego teledysku poprzedziła głęboka modlitwa [WIDEO]

Stworzenie tego teledysku poprzedziła głęboka modlitwa [WIDEO]
(fot. Slave TV / youtube.com)
Slave TV / youtube.com / pk

"Jezus jest życiem". To jedno zdanie ma moc odmienić serce każdego człowieka. Zobacz, co zainspirowało artystów i twórców chrześcijańskiej muzyki do stworzenia genialnego, ewangelizacyjnego teledysku.

Gośćmi Salve TV byli wokalistka Marta Ławska i Piotr Chomicki, producent "Jesus is Life", którzy w rozmowie z Ewą Pietrzak opowiedzieli o tym, jak występ w X-Factor przygotował do uwielbienia Boga i skąd wziąć pieniądze na projekty ewangelizacyjne.

- Pomysł powstał z natchnienia Bożego cztery lata temu. Przemodliliśmy ten projekt i w tym roku zdecydowaliśmy się go w pełni zrealizować - powiedział Piotr Chomicki
- Przez kilka miesięcy modliłem się i szukałem odpowiedniej wokalistki - dodał.

>>>Zobacz cały teledysk

- Cieszymy się, że mogliśmy poruszyć tę stronę, żeby to było radosne, dość już tej aury jesiennej, smutku. To jest od nas propozycja, żeby to było coś, co pokaże, że Jezus jest Życiem - wyjaśniła Marta Ławska.

- Dziękujemy Panu Bogu za tę łaskę. Wkrótce będziemy promować to w 40 krajach na świecie. Chcemy zaśpiewać światu, że Jezus jest życiem - podkreślił Chomicki.

Jak zaznaczyli goście Tematu Dnia, "Pan Jezus jest na pierwszym miejscu w naszym życiu".

- Zawsze byłam wierzącą osobą. Nigdy nie było tak, żebym jakoś bardzo zbłądziła, chociaż jak miałam 16 lat to stwierdziłam, że Kościół to nie do końca jest to. Moje odejście było krótkie, Pan Bóg bardzo szybko się o mnie upomniał. Od tej pory pracuję nad tym, żeby nawracać się codziennie. Wierzę, że miłość to decyzja - powiedziała Marta Ławska.

- Dla mnie ta uroda katoliczek, to piękno, które ma z niej wychodzić to przede wszystkim relacja z Jezusem. Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny - zawalczyłam o siebie i staram się dobrze wyglądać też dla Pana Jezusa i żeby dobrze Go reprezentować, ale wszystko w granicach rozsądku. Relacja z Jezusem jest najważniejsza - dodała.

- Wszystko przygotowywało mnie do tego, żeby wystąpić w "Jesus is Life" - podkreśliła, odnosząc się do swojego występu w X Factor.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
s. Małgorzata Chmielewska, Błażej Strzelczyk, Piotr Żyłka

Idź i zrób!

Nie znajdziesz tu gładkich słów i okrągłych zdań, które niczego w tobie nie zmienią. Siostra Małgorzata Chmielewska wprost i bez patosu mówi o miłosierdziu w praktyce i prawdziwym życiu chrześcijańskim:

→ pieniądze,...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Stworzenie tego teledysku poprzedziła głęboka modlitwa [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.