Zobacz nowy teledysk do piosenki "Biada" niemaGotu

Zobacz nowy teledysk do piosenki "Biada" niemaGotu
(fot. niemaGotu / youtube.com)
niemaGotu / Kuba Blycharz / youtube.com / mp

"Biada" to piękne przypomnienie słów Pisma i ostrzeżenie dla nas, wierzących, że nie wystarczy nam mówić tylko "Panie".

Teledysk otwiera i zamyka klamra - kobieta stojąca na torach, metaforze drogi. Cały utwór dąży do jednego, szczytowego momentu i widać to także na teledysku: moment w którym pojawiają się słowa "Chwała tym, co jak On są miłosierni. Chwała im, bo przez to Bogu wierni".

Wskazuje to na jedną ważną intuicję - dopóki wyznajemy jedynie wiarę to nasza relacja z Bogiem zamyka się i nie idzie do przodu. Zespół niemaGotu zdaje się śpiewać: potrzebujesz miłosierdzia? Na pewno jest ktoś obok, kto potrzebuje bardziej - okaż mu je! Nie pożałujesz!

DEON.PL POLECA

***

Utwór "Biada" został nagrany w ramach projektu "Nieśmiertelni", wyjątkowego przedsięwzięcia podjętego przez "Młodych Światu" wspólnie z muzykiem Darkiem Malejonkiem oraz innymi polskimi artystami. Całkowity dochód ze sprzedaży płyty jest przeznaczony na wsparcie dzieci i młodzieży z Syrii, które w wyniku wojny utraciły wszystko.

Kupując płytę "Nieśmiertelni", pomagasz  odbudować życie

Salezjański Wolontariat Misyjny w Krakowie wydał płytę "Nieśmiertelni", która jest poświęcona prześladowanym chrześcijanom. Całkowity dochód z jej sprzedaży jest przeznaczony na wsparcie dzieci i młodzieży w Aleppo oraz ich rodzin.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
John Powell SJ

Ile razy w swoim życiu zastanawiałeś się, gdzie jest Twoje szczęście?

Gdzie zwykle go szukasz? W akceptacji ze strony ukochanej osoby? W tym, jak wyglądasz? W nowym samochodzie albo remoncie domu? Jeśli naprawdę chcesz odnaleźć...

Skomentuj artykuł

Zobacz nowy teledysk do piosenki "Biada" niemaGotu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.