Nastolatkowie utknęli na morzu, błagając Boga o pomoc. Uratowała ich łódź o nazwie „Amen”

Nastolatkowie utknęli na morzu, błagając Boga o pomoc. Uratowała ich łódź o nazwie „Amen”
(Fot. Youtube/BS Philly)
cbsnews.com/Youtube/dm

Dwóch nastolatków z Florydy może mówić o prawdziwym szczęściu. Licealiści Tyler Smith i Heather Brown zniesieni w krótkim czasie przez silny prąd, spędzili ponad dwie godziny na otwartym oceanie. Coraz bardziej zmęczeni i zdesperowani zaczęli modlić się o ratunek. Zostali uratowani przez kapitana przypadkowo płynącej łodzi o nazwie „Amen”. - To był otwarty ocean i nagle znikąd przypłynęła do nas łódź o nazwie „Amen” - mówi Tyler.

Licealiści Tyler Smith i Heather Brown z Florydy chcieli popływać. Para urządziła sobie zawody pływackie, mimo że na plaży nie było wtedy ratowników. Po wejściu do wody, nastolatkowie zostali poniesieni przez prąd. W krótkim czasie wylądowali na oceanie, którego prąd nadal znosił ich w przeciwnym kierunku do brzegu. 

DEON.PL POLECAByli już bardzo zmęczeni i zaczęli wołać Boga o pomoc. Ich modlitwy zostały wysłuchane. Nastolatków zaczęła ogarniać desperacja, zmęczenie i histeria. - W tym momencie wiedzieliśmy, że mamy kłopoty. Położyliśmy się na w chwilę na wodzie, żeby odpocząć i modliliśmy się o pomoc - mówi w materiale CBS Heather Brown. 

Około 30 minut później dziewczyna zauważyła statek płynący z południowej Florydy, który jak mówi „pojawił się znikąd”. - Kiedy go zobaczyłem, wiedziałem, że się stąd wydostajemy - mówi Heather. W tym momencie jej pierwszą myślą było: „Bóg jest prawdziwy”. 

Załoga statku wciągnęła parę do środka i odstawiła bezpiecznie na brzeg. Kapitan łodzi Eric Wagner miał dla nich zaskakujące, ale pasujące do całej historii odkrycie - jego łódź nazywa się „Amen”.  

Kilka dni po tym zdarzeniu Tylor i Heather spotkali się ponownie z kapitanem Wagnerem, który przyznał, że czuł „ że Bóg posłał go w tamten rejon oceanu”. Nastolatkowie przyznają, że tamtego dnia ocean był naprawdę wzburzony. Para w wywiadzie dziękuje Bogu i kapitanowi Wagnerowi za ich ratunek.  - Bóg ma dla nas plan. Nie powinniśmy jeszcze opuszczać tego świata – mówi Heather Brown. 

cbsnews.com/Youtube/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Nastolatkowie utknęli na morzu, błagając Boga o pomoc. Uratowała ich łódź o nazwie „Amen”
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.