Nieostrożny emeryt podpalił swój ogródek. Mogło skończyć się to dużo gorzej

Nieostrożny emeryt podpalił swój ogródek. Mogło skończyć się to dużo gorzej
Fot. Twitter.com
Twitter.com / tk

Jeden z użytkowników Twittera udostępnił film, na którym widać emeryta chcącego zapalić ognisko. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, co stało się chwilę później. Mężczyzna podpalił swój ogórek.

Na filmie widać emeryta, który polewa żarzące się kawałki drewna substancją łatwopalną. Chwilę później drewno gwałtownie się zapala, a ogniem zajmuje się także pojemnik z substancją.

Mężczyźnie udaje się na szczęście ugasić pojemnik. Chwilę później emeryt przelewa substancję do kubka i ponownie polewa nią palące się już kawałki drewna. Ogień znów gwałtownie wybucha. Tym razem płomienie są jeszcze większe i zajmują kubek z substancją łatwopalną.

Na filmie widać, jak nieostrożny emeryt odrzuca kubek na bok. Substancja szybko rozlewa się po ogrodzie, który zajmuje się ogniem. Mężczyzna chwilę później ugasza płomienie polewając je wodą.

DEON.PL POLECA

Sytuacja wyglądała bardzo groźnie i całe szczęście, że skończyła się tylko chwilowym podpaleniem ogrodu. Mogła mieć tragiczny finał.

Źródło: Twitter.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Stefan von Kempis

Daj się rozpalić Słowu

Stary i zniszczony egzemplarz Biblii towarzyszy Franciszkowi od kilkudziesięciu lat. To najcenniejszy skarb naszego papieża, świadek jego radości i płaczu, prawdziwe źródło jego Ewangelicznej energii. Dla Franciszka Biblia nie jest pięknym...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Nieostrożny emeryt podpalił swój ogródek. Mogło skończyć się to dużo gorzej
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.