Ostatni dzwonek na przeczytanie wartościowych książek w Wielkim Poście. Lektury poleca Krzysztof Dzieńkowski SJ

Ostatni dzwonek na przeczytanie wartościowych książek w Wielkim Poście. Lektury poleca Krzysztof Dzieńkowski SJ
Fot. Wydawnictwo WAM / YouTube.com

Jezuita Krzysztof Dzieńkowski był gościem ostatniego odcinka serii "Treści". Polecił on wartościowe książki na ostatnie dni Wielkiego Postu: "ABC chrześcijaństwa""Test na ojcostwo" oraz "Serce Ojca".

Na nową, wielkopostną serię filmów, w których różni goście polecają wartościowe lektury zaprasza Wydawnictwo WAM. "Dlaczego 'Treści'? Bo chcemy sięgać głębiej. Ćwiczmy siebie! Szukajmy inspiracji! Książki, o których opowiadają zaproszeni goście, pomogą nam lepiej przeżyć czas Wielkiego Postu. Spróbujmy wspólnie uchwycić jego sens" - czytamy w opisie serii filmów.

DEON.PL POLECA
Gościem ostatniego odcinka "Treści" był Krzysztof Dzieńkowski SJ. W ostatnim czasie Wielkiego Postu polecił on lektury: "ABC chrześcijaństwa" Alfreda Cholewińskiego, jezuity - książka, dzięki której można zrozumieć, że chrześcijaństwo nie jest kodeksem postępowania, zestawem dogmatów czy potężną instytucją, lecz pomysłem Pana Boga na to, jak uczynić życie szczęśliwym; "Test na ojcostwo" o. Tomasza Nowaka - to opowieść o odnajdywaniu siebie, poświęceniu, męstwie, odpowiedzialności, pokonywaniu barier i otwarciu na relacje, które zmieniają życie oraz "Serce Ojca" Neala Lozano i Matthew Lozano - czyli jak wyruszyć w podróż ku odkrywaniu tego, co Bóg czuje do swoich dzieci.

Lektury polecane przez Magdalenę Marchlewską i pozostałych gości serii „Treści” można nabyć w z darmową dostawą w sklepie internetowym Wydawnictwa WAM.

Prowadzi profil na IG krzychu_jezuita, pracował w Szkole Kontaktu z Bogiem czyli rekolekcjach w milczeniu dla młodych, obecnie studiuje teologię na AKW Collegium Bobolanum.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz Nowak OP

Sprawdź, jaką masz relację z Ojcem

Czy potrafisz traktować Boga jak ojca? Spotykać się z Nim, rozmawiać? Czy widzisz w Nim troszczącą się o ciebie, zaufaną osobę czy raczej nieczułego i milczącego rodzica, dystansującego się...

Skomentuj artykuł

Ostatni dzwonek na przeczytanie wartościowych książek w Wielkim Poście. Lektury poleca Krzysztof Dzieńkowski SJ
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.