Instagramerka Magdalena Marchlewska poleca książki, które pomogą dobrze przeżyć Wielki Post

Instagramerka Magdalena Marchlewska poleca książki, które pomogą dobrze przeżyć Wielki Post
Fot. Wydawnictwo WAM / YouTube.com
Logo źródła: WAM Deon.pl

Magdalena Marchlewska, instagramerka, która prowadzi konto "Dziewczynko_mowie_ci_wstan" jest gościem siódmego odcinka wielkopostnej serii "Treści". Poleca ona wartościowe lektury, które pomogą dobrze przeżyć końcówkę tego okresu. Wskazuje na książki: "Świątynia. Wprowadzenie do kontemplacji", "Pójdźcie na miejsce osobne",  "Siedem słów Jezusa i Maryi" oraz "Drogi krzyżowe z ojcem Pio".

Na nową, wielkopostną serię filmów, w których różni goście polecają wartościowe lektury zaprasza Wydawnictwo WAM. "Dlaczego 'Treści'? Bo chcemy sięgać głębiej. Ćwiczmy siebie! Szukajmy inspiracji! Książki, o których opowiadają zaproszeni goście, pomogą nam lepiej przeżyć czas Wielkiego Postu. Spróbujmy wspólnie uchwycić jego sens" - czytamy w opisie serii filmów.

W kolejnym odcinku "Treści" gościem była Magdalena Marchlewska, która prowadzi na Instagramie konto "Dziewczynko_mowie_ci_wstan". Oto książki, jakie poleca na Wielki Post: "Świątynia. Wprowadzenie do kontemplacji" Moniki i Marcina Gajdów - czyli o pięknie oraz specyfice modlitwy kontemplacyjnej, a także roli, jaką pełni umysł w rozwoju wewnętrznym człowieka; "Pójdźcie na miejsce osobne" ks. Krzysztofa Grzywocza i o. Jacka Prusaka - czyli o chrześcijańskiej mądrości, która pomaga żyć i zrozumieć siebie; "Siedem słów Jezusa i Maryi" abp. Fultona Sheena - czyli słowa Syna i Matki, które są ogromnym duchowym wsparciem dla współczesnego człowieka; "Drogi krzyżowe z ojcem Pio" - dziewięć różnych propozycji rozważań drogi krzyżowej, przygotowanych w oparciu o wypowiedzi Ojca Pio.

Lektury polecane przez Magdalenę Marchlewską i pozostałych gości serii „Treści” można nabyć w z darmową dostawą w sklepie internetowym Wydawnictwa WAM.

DEON.PL POLECA

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Krzysztof Grzywocz, Jacek Prusak SJ
  • W jaki sposób samotność odsłania nam prawdę o nas samych i naszej relacji z Bogiem?
  • Jak pokochać siebie, jeśli w życiu doświadczaliśmy odrzucenia?
  • Jak ważne jest bycie samotnym w bliskiej relacji?
  • Dlaczego lepiej modlić się...

Skomentuj artykuł

Instagramerka Magdalena Marchlewska poleca książki, które pomogą dobrze przeżyć Wielki Post
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.