Roksana Węgiel: Uczęszczam do wspólnoty Franciszkanów na cudowne Msze i przepiękne kazania

Roksana Węgiel: Uczęszczam do wspólnoty Franciszkanów na cudowne Msze i przepiękne kazania
Fot. zurnalistapl / YouTube.com
stacja7.pl / tk

Znana piosenkarka Roksana Węgiel przyznała na Instagramie, że od pół roku należy do wspólnoty franciszkanów. "Poznałam tam wspaniałych ludzi" – napisała.

Młoda artystka nie od dziś mówi otwarcie o swojej wierze. - Wszystko, co mam w życiu, zawdzięczam Bogu – wyznała niegdyś w jednym z wywiadów.

Tym razem Roksana Węgiel podzieliła się na Instagramie tym, że należy do wspólnoty warszawskich franciszkanów. "Od ponad pół roku uczęszczam do wspólnoty Franciszkanów na cudowne Msze i przepiękne kazania. Poznałam tam wspaniałych, zaangażowanych ludzi, którzy w piękny sposób pełnią służbę bożą" – napisała.

2 lutego piosenkarka zagra koncert w kościele franciszkanów.

DEON.PL POLECA

"Postanowiłam wziąć udział w koncercie kolęd, który odbędzie się już 2 lutego. Parafia Franciszkanów jest mi niezwykle bliska. Dziękuję bardzo za zaproszenie do tego wydarzenia, uwielbiam kiedy śpiewem mogę przekazać coś więcej, zrobić to po prostu od serca. Cieszę się, że zainteresowanie z waszej strony jest tak duże" – napisała Roksana Węgiel.

"Polecam wam też wybrać się na mszę, która odbędzie się przed koncertem. Będzie pięknie" – dodała.

Źródło: stacja7.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Przemysław Wysogląd SJ

Poczuj się kochany

Człowiek rozwija się, gdy czuje się kochany. Niestety jednak czasem na skutek różnych bolesnych doświadczeń nie dopuszczamy do siebie prawdy o tym, że jesteśmy warci miłości nie ze względu na to, co...

Skomentuj artykuł

Roksana Węgiel: Uczęszczam do wspólnoty Franciszkanów na cudowne Msze i przepiękne kazania
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.