Roksana Węgiel. "Kościół to dla mnie wspólnota ludzi, którzy łączą się w miłości do Boga "

Roksana Węgiel. "Kościół to dla mnie wspólnota ludzi, którzy łączą się  w miłości do Boga "
Fot. Roksana Węgiel / Youtube
pomponik.pl / kb

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek młodego pokolenia. Roksana Węgiel, mimo dynamicznie rozwijającej się kariery, nie zapomina o Bogu i Kościele. 

16-latka w wywiadzie dla serwisu pomponik.pl wypowiedziała się na tematy związane z wiarą. Podkreśliła, że m.in dzięki niej tak może rozwijać swoją pasję, jaką jest muzyka. "Ja tak naprawdę wyznając moje wartości, nie wstydzę się tego i szczerze mogę powiedzieć, że wszystko, co mam w życiu, zawdzięczam Bogu" - stwierdziła Roksana Węgiel.

DEON.PL POLECA
Piosenkarka dużą popularność zyskała za sprawą udziału w programie The Voice Kids, a także dzięki zwycięstwu w konkursie Eurowizja Junior. 

Węgiel, mimo wejścia do świata showbusinessu, nie tai swoich poglądów na temat wiary i Kościoła katolickiego.

"(...) Ja w ogóle, jeśli chodzi o Kościół, to ja to odbieram jako wspólnotę - zacznijmy od tego. To jest dla mnie wspólnota ludzi, którzy się łączą w miłości do Boga i to jest najważniejsze. Już nie wchodzę nawet w politykę Kościoła, bo wiadomo jak jest. Każdy jest inny, każdy podchodzi do tego indywidualnie, ja się nie wstydzę o tym mówić i uważam, że to jest indywidualna sprawa każdego człowieka. Niech każdy robi to, co czuje" - podkreśliła Roksana Węgiel.

Źródło: pomponik.pl / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Nowe, poszerzone wydanie bestselleru bpa Grzegorza Rysia.

Miłosierdzie pozostaje wielką tajemnicą Boga i wielkim skandalem w oczach ludzi. Zawiera w sobie to, z czym mamy największe trudności: współczucie, przebaczenie, nawrócenie. Nie stawia warunków, nie zna...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Roksana Węgiel. "Kościół to dla mnie wspólnota ludzi, którzy łączą się w miłości do Boga "
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.