Roksana Węgiel nagrała nową wersję tradycyjnej kolędy. Ten utwór jest jak modlitwa [MUZYKA]

Roksana Węgiel nagrała nową wersję tradycyjnej kolędy. Ten utwór jest jak modlitwa [MUZYKA]
fot. Roxie
Roxi / YouTube / pk

Utwór Roksany Węgiel przyprawia o dreszcze. Artystka przygotowała dla nas nie tylko poruszającą kolędę, ale również głęboką refleksję. To wykonanie jest fenomenalne.

To coś zupełnie nowego i nie ma nic wspólnego z POP-owym brzmieniem. "Niech Bóg dziś pokój ześle Wam" to poruszający utwór pełen etnicznych brzmień i głębokiego przesłania. Roksana Węgiel, nagrywając nową aranżację tradycyjnej kolędy, zaprezentowała naprawdę wysoki poziom.

Utwór Roksany Węgiel to nie tylko poruszająca kolęda, ale również głęboka refleksja

W tym roku Roxi nagrała aż trzy świąteczne utwory; "Niech Bóg dziś pokój ześle Wam" jest jednym z nich. Nawiązuje on nie tylko do korzeni pochodzącej z Jasła artystki ale również do tego, co w świętach najważniejsze - narodzin Jezusa Chrystusa.

Przesłaniem utworu jest pragnienie pokoju, tak bardzo potrzebnego w Europie i na świecie. Trzeba przyznać, że Roksana Węgiel świetnie wpisała się w klimat nadchodzącego Bożego Narodzenia i przygotowała dla nas nie tylko poruszającą kolędę ale również głęboką refleksję. Napiszcie w komentarzach, jak wam się podoba świąteczny utwór Roksany.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Roksana Węgiel nagrała nową wersję tradycyjnej kolędy. Ten utwór jest jak modlitwa [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.