"Uczta przed śniadaniem" z księdzem Sebastianem Picurem

"Uczta przed śniadaniem" z księdzem Sebastianem Picurem
Fot. Ks. Sebastian Picur TeamTotusTuus / YouTube.com
Dom Wydawniczy RAFAEL / tk

Na kanale YT "Team Totus Tuus" rozpoczęły się adwentowe, poranne spotkania ze znanym z Tiktoka księdzem Sebastianem Picurem. Codziennie o godzinie 6 rano ksiądz Sebastian dodaje materiał na dobre przeżycie dnia. Jest to wspólna modlitwa, czytanie Pisma Świętego na dany dzień, krótka medytacja oraz błogosławieństwo.

Ksiądz Sebastian jest kapłanem archidiecezji przemyskiej. Aktualnie jest wikariuszem w sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie oraz katechetą w tamtejszym II LO. Jego największą pasją jest kapłaństwo, przez które w sposób szczególny może odkrywać miłość Jezusa. Od kilku lat aktywnie angażuje się w ewangelizację w Internecie, zwłaszcza na TikToku. Pragnie, aby ten "nowy kontynent", na którym przebywa mnóstwo osób, w jak największym stopniu był wypełniony Bożymi treściami. Owocem miłości do Boga i ewangelizacyjnej posługi wśród młodzieży są już dwie jego książki "Holy game" i "Tiktokowe Q&A".

Projekt "Uczta przed śniadaniem" wpisuje się w listę jego pomysłów na szerzenie wartościowych, Bożych treści w Internecie. - Zapraszam wszystkich, którzy chcą dobrze zacząć dzień na ucztę Bożej Mądrości i Bożego Słowa! - zachęca pomysłodawca serii ks. Sebastinan Picur i dodaje: "Jestem przekonany, że nasze codziennie spotkania pomogą odnaleźć wiarę i pokój, którego w dzisiejszym zabieganym świecie bardzo potrzebujemy!".

DEON.PL POLECA

Źródło: Dom Wydawniczy RAFAEL / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Sebastian Picur

Jeden z najpopularniejszych księży w Polsce, fenomen, który na swym kanale TikToku codziennie notuje tysiące odwiedzin, tym razem w wersji książkowej szczerze i otwarcie odpowiada na wszelkie pytania dotyczące Kościoła, wiary, moralności czy teologii.

Jeśli...

Skomentuj artykuł

"Uczta przed śniadaniem" z księdzem Sebastianem Picurem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.