Zmienił szaty biskupie na koszulę kucharską. Zobacz, jak bp Muskus gotuje i pomaga innym!

Zmienił szaty biskupie na koszulę kucharską. Zobacz, jak bp Muskus gotuje i pomaga innym!
Fot. Damian A. Muskus / Facebook.com
Damian A. Muskus / Facebook.com / tk

Bp Damian Muskus zdążył już zasłynąć ze swoich niecodziennych pomysłów na pomaganie najbardziej potrzebującym. Niedawno umieścił na Facebooku film, na którym widać jak wykonuje prace na dachu. Tym razem krakowski hierarcha zabrał się za gotowanie i opublikował zdjęcie przedstawiające go w fartuchu i z chochlą w dłoni.

"Moi Drodzy po trzytygodniowej przerwie wracam z nowym pomysłem, by spopularyzować zbiórkę pieniążków na leczenie chorej na SMA Kamilki z Nowego Targu. Wprawdzie na koncie pojawiło się już prawie 5 milionów, ale to zaledwie połowa kwoty potrzebnej do zakupu najdroższego leku świata.

Jeśli chcecie włączyć się w pomoc tej uroczej dziewczynce wpłacajcie dowolne kwoty np. do skarbonki: https://www.siepomaga.pl/2-kg-nadziei

Akcja, dzięki której być może więcej osób pozna Kamilkę, nosi tytuł 'BISKUP GOTUJE'. Pierwszy odcinek jest raczej humorystyczny, ale już kolejne będą jak najbardziej poważne.

Obecnie w skarbonce znajduje się kwota 57 834 zł. Gdy dorzucicie niecałe 200 zł i pojawi się 58 000 zł, natychmiast opublikuję pierwszy filmik. Kolejne odcinki będą kosztowały minimum 1000 zł, ale też bardziej wyszukane będą przygotowywane przeze mnie potrawy. A zatem do dzieła!" - czytamy we wpisie bpa Damiana Muskusa.

Pierwszy film bpa Muskusa, na którym widzimy go robiącego kawę i ciasto z borówkami można obejrzeć klikając w ten link.

"Drugi odcinek z serii 'BISKUP GOTUJE' już czeka na emisję. By się ukazał, wystarczy wrzucić do skarbonki parę groszy. Do 59 tys. brakuje tylko 430 zł" - napisał bp Muskus w kolejnym nagraniu, które można obejrzeć pod tym linkiem.

Źródło: Damian A. Muskus / Facebook.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Ewa Dąbrowska

Wszystko, co musisz wiedzieć o diecie dr Ewy Dąbrowskiej

Od wydania najbardziej znanej książki dr Ewy Dąbrowskiej minęło ćwierć wieku. Teraz Autorka diety warzywno-owocowej wraca z nową publikacją, bogatsza o doświadczenia tysięcy pacjentów. Po raz...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zmienił szaty biskupie na koszulę kucharską. Zobacz, jak bp Muskus gotuje i pomaga innym!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.