6-letni chłopiec ofiarą sekty satanistycznej? Policja zatrzymała podejrzanych: matkę, ojczyma i babcię

6-letni chłopiec ofiarą sekty satanistycznej? Policja zatrzymała podejrzanych: matkę, ojczyma i babcię
aciprensa.com/Twitter/mk

Kolumbijska policja zatrzymała sześć osób podejrzewanych o uprowadzenie i rytualne morderstwo na tle satanistycznym na 6-letnim Maximiliano. Chłopiec zaginął ponad miesiąc temu. Wśród zatrzymanych jest matka chłopca i jego babcia oraz ojczym dziecka i trzy inne osoby - według policji działali oni w satanistycznej i dokonali  krwawego rytuału, bo miał im pomóc w znalezieniu złota.

Kolumbijski dziennikarz Jorge Zuluaga zamieścił na swoim twitterowym profilu filmik pokazujący moment, kiedy w policyjnej eskorcie matka chłopca jest wywożona ze swojego domu. Wokół, na wieść o możliwej satanistycznej zbrodni na dziecku, zebrali się wzburzeni sąsiedzi, co groziło, że może dojść do samosądu na kobiecie. 

Po raz ostatni Maximiliano widziany był 21 września. Tego dnia rano matka - jak zeznała - wysłała chłopca do pobliskiego sklepu i kiedy nie wracał, zaniepokoiła się i zaczęła go szukać. To ona sama - jak informuje portal ACI Prensa - zawiadomiła też policję o zaginięciu dziecka.

Specjalnie powołany zespół śledczych ustalił jednak, że zarówna matka chłopca, jak i jego babcia oraz ojczym i trzy inne osoby działały w sekcie o nazwie "Los Carneros", która posługiwała się  satanistycznymi rytuałami i zajmowała się poszukiwaniem złotych skarbów tzw. guaca.

Wedle policyjnych ustaleń ojczym chłopca miał stwierdzić, że duch dziecka przeszkadza grupie w znalezieniu złota. Dlatego przekonał członków sekty, że trzeba pozbyć się 6-latka, a "duch dziecka musi być z niego usunięty".

Podejrzani o udział w rytualnym mordzie nie przyznali się do winy, nie wskazali również, gdzie chłopiec się znajduje. Śledczy nie natrafili dotąd na ślad dziecka, ani na jego ciało.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Jeffrey J. Steffon

Pozycja ta odpowiada na pytania dotyczące istnienia i rzeczywistości szatana, jego aktywności w świecie współczesnym, co on czyni i jaki jest jego cel, dotyka i analizuje problematykę okultyzmu, New Age i nurty neopogańskie (stanowiące drzwi...

Skomentuj artykuł

6-letni chłopiec ofiarą sekty satanistycznej? Policja zatrzymała podejrzanych: matkę, ojczyma i babcię
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.